Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért veszik a Mayo Chix...

Miért veszik a Mayo Chix ruhákat, ha extrán túlárazott mindegyik és gagyi hatást keltenek?

Figyelt kérdés
Mintha egy kínaiból vennék őket, csak van rajtuk egy hatalmas felirat.

2021. febr. 15. 13:54
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
21%
Na ez jó kérdés :D valahogy én sem értem miért vesz meg valaki olyan ruhát ennyi pénzért ami ennyire olcsó hatást kelt...ha ránézek nem mondom meg hogy az 40 ezer :D ugyanolyan mint az utcai kínaisok. Na mindegy prolik mindig voltak.
2021. febr. 16. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
66%

Ajándékba kaptam egy halom elegáns blúzt és pár alkalmi bodyt, mert az illető rendelte őket és nem lett jó a méret neki. Nem kérdeztem meg így persze, mennyibe kerültek, de tudom, hogy drága ruhákban jár és hasonlóakat most ilyen 10-13 ezrekért találok a webshopban. Hát számomra elképesztő. Ocsmány a kínálat, a kapott holmik egy részét is továbbadtam, annyira ronda, cigányos darabok. Tényleg mintha a kínaiból szedték volna őket össze. És sajnos én is észrevettem, hogy nagyon gagyi a minőség, az új vagy alig használt felsőkből egy-két hordás után már elkezdett foszlani a cérna, az anyaguk is nagyon silány. Biztos, hogy nem fogok innen semmit se venni, szerintem felháborító ez az üzletlánc a pocsék anyaghasználattal, igénytelen mintákkal, rossz varrással ÉS a pofátlanul magas áraival.

Ja és nem, NEM normális, hogy egy (akciósan) 40 ezres kabát szétszakad egy szezon alatt. Ne vicceljünk már. Ennyiért akár a 10 évet is elvárom (nyilván úgy, hogy vigyázok rá, tisztán tartom, rendes helyen tárolom). 6 éve vettem leértékelve 12 ezerért egy teszkós szövetkabátot, a mai napig szinte tökéletes állapotú, egyetlen kis díszgomb esett le róla 3 év után. Egyébként újnak néz ki.

2021. jún. 13. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!