Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Akik mindég lebúzázák a lány...

Akik mindég lebúzázák a lány ruhákat viselő fiúkat, ugye ide sem fognak elfelejteni kommentelni?


2021. febr. 16. 14:08
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
42%
Hagyjál már! Soha fel se vettem fiú ruhákat, nem is tetszett soha. Az pedig viselje el a jelzőt, ha ilyet kap, ha nem a nemének megfelelő ruhát viseli.
2021. febr. 16. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
59%
Senki nem mondta, hogy a nők közt nincsenek speciális esetek.
2021. febr. 16. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

Hát! Pont ez a baj hogy az ő esetükben jelen helyzetben azok hallgatnak mint szhar a fűben akik a fiúkat sértegetik mert nekik nem szabad “más” ruhákat felvenni, de ha a nőkről van szó akkor ezek az egyének pont nem érnek rá a gyk-t olvasni.

Nem furi..?

2021. febr. 16. 14:49
 4/18 anonim ***** válasza:
98%

A nőknek több mindent el lehet nézni mint a férfiaknak. Szerintem egy nőn közel sem annyira fura, ha egy férfi pólót hord, mintha egy férfi mondjuk rózsaszín, csajos, virágos felsőben mászkál. Szerintem nincs is tipikusan férfi cucc. Nincsenek nagyon férfi színek, vagy minták, ezért nőknél nem látszik annyira, hogy férfi ruháról van szó.

De a csajos ruhákat nem lehet összetéveszteni a férfivel. Azok tipikusan csajos stílusúak, így elég furán néz ki egy pasin.


Ezért is örülök, hogy nőnek születtem, mert öltözködhetek nőiesen és férfiasabban is akár, mert nem néznek meg érte.


Meg női ruhákban is vannak fiúsabb stílusúak, a múltkor például olyan nadrágot láttam ami férfinek nézett ki, de mégis női volt. Viszont férfi ruhákba nem gyártanak nőies darabokat.

2021. febr. 16. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
96%

egy kicsit tágabb kontextusban értelmezve, az öltözködési szabályok mögött általában kevesebb, mint a több az észszerűség, viszont mégis nagyon vehemensen tudnak hozzá ragaszkodni az emberek. valami emberi birkahajlam, csoportpszichológia lehet mögötte, vagy nem tudom (talán ezen keresztül is teszteli egy embercsoport, hajlandó vagy-e követni a csoport normáit).

egy pillanatig sem sajnálom a nőktől a nadrágot vagy bármelyik hagyományosan férfiakénak tartott ruhadarabot, és én is örülnék, ha lenne valami szalonképes férfiszoknya (akár skót stílusban, nyári melegben díjaznám, nem izzadna úgy be a tököm)

de még így is jóval kevesebbnek érzem a külső elvárást, mint ami a nők felé van, akikről ha valahol marad egy kis szőr vagy véletlen sejthető, hogy nekik is van mellbimbójuk, jelen korunkban szinte nem számítanak embernek.

2021. febr. 16. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
4 Igazad van. Viszont azok a harisnya szerű, extra skinny férfi nadrágok elég nőiesek azért.
2021. febr. 16. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
91%
mindÉÉg.. mekkora paraszt vagy, kerdezo! kilog a kapanyel a szadbol
2021. febr. 16. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 Sunshinedoll ***** válasza:
75%

Általában más férfiak szokták lebúzázni a női ruhákat viselő fiúkat, ahogyan a fenti kérdésben is főleg férfiak rikácsolnak :)


Én egy pasit se köpök szembe, ha ruhát vesz fel vagy masnit köt a hajába, f-szomatérdekli?

Téged miért érdekel? :D

2021. febr. 16. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
80%

A nőkön jól tudnak állni a férfi cuccok.

A férfiakon nem tudnak nem tudnak jól állni a női cuccok.


Ennyi, ezek a tények. Fogadd el! Mit vergődsz ezen annyit?.

2021. febr. 16. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Évek óta....
2021. febr. 16. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!