Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Akik mindég lebúzázák a lány...

Akik mindég lebúzázák a lány ruhákat viselő fiúkat, ugye ide sem fognak elfelejteni kommentelni?


2021. febr. 16. 14:08
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

"A nőkön jól tudnak állni a férfi cuccok.

A férfiakon nem tudnak nem tudnak jól állni a női cuccok.

Ennyi, ezek a tények. Fogadd el! Mit vergődsz ezen annyit?."

Erről beszélek.

"az öltözködési szabályok mögött általában kevesebb, mint a több az észszerűség, viszont mégis nagyon vehemensen tudnak hozzá ragaszkodni az emberek. valami emberi birkahajlam, csoportpszichológia lehet mögötte"

Ízlésben nincsenek tények, és nem is olyan rég a férfi ruhadarabokat is ugyanilyen vehemensen elítélték a nőkön.

2021. febr. 16. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:

És állítólag szabadság van! Aha!

Csak úgy árad a részrehajlás a kommentekből.

De miért is akadnék ki ezen hisz volt kommunista begyöpösödött konzervatív országból milyen emberek nevelkednének ki..?!

Bírom amikor férfiak skatujázák be a ruhatárukat mondván hogy nekik nem állnak jól olyan ruhák amiket még csak ki sem próbáltak mennyire komfortosak és épp ezért ugyan miért csak a pitcsáknak jár ez privilégium.

Gratulálok a szürke unalnas kényelmetlen világotokhoz.

2021. febr. 17. 11:31
 13/18 anonim ***** válasza:

Amit az országról mondtál ahhoz annyit fűznék hozzá, hogy Angliában élek, egy nagyvárosban, de sok más itteni nagyvárosban is voltam már. Soha, egyetlen férfit nem láttam női ruhában, szoknyában, tűsarkúban flangálni, pedig itt megtehetnék. Itt azt nevelik mindenkibe, hogy fogadj el mindenkit olyannak amilyen, és azt kövezik meg aki ezért beszól. Szóval itt senki nem néz meg az utcán, mégse tolonganak a pasik, hogy női ruhát hordjanak. Szóval ezzel egyedül vagy, a férfiak nem vágynak rá olyan nagyszámban, hogy nőnek nézzenek ki. És jobb is így, eléggé eltorzult világ lenne, ha az összes férfi nejlonharisnyába, miniszoknyába meg tűsarkúba mászkálna, alatta csipkés női bugyiban meg melltartóban. Akkor szerintem kihalna az emberiség, mert rohadt kevés nő van akinek egy ilyen férfiatlan férfi bejönne, míg a fiúsabb, vagányabb csajok bejönnek sok fiúnak, de ez fordítva nem lenne igaz.


De ha te annyira vágysz ezekre a ruhadarabokra akkor vedd fel. Csak aztán ne lepődj meg, ha majd a pasik nyomulnak rád, a csajok meg max körbe röhögnek, nem hogy leálljanak veled.

2021. febr. 17. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:

Amit írtál a más országokról az igaz és rendben is volna.

Hogy egyedül lennék ezzel azt kétlem!

Ird be a keresőbe itt hogy harisnya, és meglátod hány pasit vonz a téma.

Nem kell amúgy eltorzítani a dolgot, nyílván nem minivel meg tűsarkúval hordanák a harisnyát, de a skót kilt alatt néha elmenne.

Amit írtál hogy eltorzúlna a világ az már nálunk jó irányba halad, a nők férfi ruha viselésével...

Lásd. a linkem és még sorolhatnám ezt a témakört.

2021. febr. 17. 14:52
 15/18 Metionin ***** válasza:

Oda is válaszoltam de továbbra sem érdekel hogy ki mit vesz fel. Engem nem zavar ha egy férfi úgy dönt hogy neki kényelmesebb a női body vagy a nadrág, harisnya, etc. Ő teste, hadd döntse már el hogy mi jó neki.

Egyébként szerintem a ruhák többsége uniszex, ami nem az, az általában olyan amihez mellek kellenek, amiatt takar vagy azt hangsúlyozza ki. Pl. egy spagettipántos top esetében a nőknek szükséges hogy takarják a mellüket, míg hasonló hőmérsékleten egy férfi akár félmeztelen is lehet mert az ő mellük senkit nem érdekel. A szoknya még egy érdekes kérdés, ha belegondolunk, simán lehetne az is uniszex mert fehérneműt mindenki visel alatta, bár ott a szőrös láb miatt mondanám mégis hogy nőknek általánosabb lenne mert ők azok, akik inkább szőrtelenítik a lábukat. Bár ha egyszer uniszex-szé válna, lehet hogy a szőrös láb is megszokottá válna hozzá.

2021. febr. 18. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:

Ez így van ahogy írtad, viszont a szőrös láb sem kibúvó mert én testépítek és ezért az egész testemet epilálom.

Amúgy sokan tesznek így , de ezt úgy írtad mintha a szőr miatt lenne hátrányban egy férfi.

Most akkor férfias is ettől egy pasi meg inkább jobb ha takargatja?

Kissé zavaros...

2021. febr. 19. 12:03
 17/18 Metionin ***** válasza:
Nem tudom, nekem csak furának tűnne a szoknya erősen szőrös lábakkal és ugye a férfiaknak több a szőre, nekik több rákészülést jelentene ha azt akarnának felvenni. Ha uniszex lenne a szoknya akkor szerintem 2 lehetséges irány lenne: hordanák a férfiak is szőrös lábbal de akkor a nők egy idő után felhagynának a szőrtelenítéssel mert már nem lenne fura a szoknya + szőrös láb kombó, vagy a másik ha maradna a szoknya + sima láb divat és akkor a férfiak kezdenének szőrteleníteni a szoknyához.
2021. febr. 19. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:

Így is lehet ,de én úgy látom hogy sok férfi azért nem szőrtelenít mert egyszerűen lusta!

És ezt a lustaságot azzal leplezik, hogy egy férfi akkor férfi ha szőrös.

Pedig egy igazi férfi csupaszon és bármilyen ruhában is férfi tud maradni.

De vannak viszont akik csak férfi ruhákban szőrösen látszanak annak.

Na ezek a búzázó kisfiúk akik irigykednek.

2021. febr. 19. 13:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!