Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogyan kell rendelni Sheinről?

Hogyan kell rendelni Sheinről?

Figyelt kérdés
Szóval, barátnőm ajánlotta, mert ő régebben rengeteget rendelt onnan, de már nem vagyunk jóban, így kellene egy kis segítség. Elvileg lehet Ft-tal fizetni igaz? Nagyon sokan írták pár helyen, hogy nem, erre a válasz eltérő volt. Akkor a megrendelő “lapon” a saját címed előtt ott van egy másik cím, company name/ c/o /street adress, az mi?:/ Sosem találkoztam még ilyennel, bocsi, ha gáznak tűnők:D
2021. febr. 16. 21:35
 1/1 anonim ***** válasza:
Én sem rendeltem még onnan, de a company name az a céged neve, ha cég rendelne és nem magánszemély. Szóval az összes ilyen company céges dolog. A street az utca, az address a címed (de nem a company-s résznél töltsd ezeket ki). Azt nem tudom lehet e forinttal fizetni, de átváltja neked a rendszer majd a forintot a megfelelő pénznembe, ha beraktál mindent a kosárba, google-n nézd meg, mennyi az átváltva magyar forintban, és tudni fogod mennyibe kerülnek a dolgok.
2021. febr. 17. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!