Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Vans cipők talpalása?

Vans cipők talpalása?

Figyelt kérdés

Sziasztok, van egy csomó Vans cipőm, mindegyiknek válik le az oldala, azt már megoldottam azzal hogy körbevarrom.

Aztán a másik probléma, hogy mindegyiknek elég gyorsan elkopik a talpa és kilyukad. Nem lehetne egy másik gumiréteget ráragasztani ráolvasztani? Valaki már próbálkozott hasonlóval, bármilyen más cipőnél is akár.



2021. febr. 16. 22:18
 1/5 anonim ***** válasza:
51%
Ezek ennyit tudnak, mert fosok.
2021. febr. 16. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
nem erdemes ezzel bajlodni. ezek a cipok jok 1-2 evig, aztan leamortizalodnak es kuka (illetve en elhordom oket kertbe, otthonira). 20 ezer ft kb egy uj, ne ezen zsidozz, egy regi toldozott-foltozott sosem lesz mar az igazi.
2021. febr. 17. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Én arra gondoltam kipróbálom ezzel műanyag ráolvasztós kütyüvel a talpát is és ha kiszakad a bőr az elején ott is.

Van vagy 15 pár cipőm imádom őket, de tényleg nem tartanak, ha állandóan használom fél év, jó lenne egy évre azért feljavítani őket.

2021. febr. 17. 12:49
 4/5 Noren1989 ***** válasza:
Suszternél voltàl-e eggyel is?
2021. febr. 17. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
A héten megyek megkérdezni, ő varta fel az oldalát is.
2021. febr. 18. 19:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!