Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Vezetés órákra illik csinosban...

Vezetés órákra illik csinosban lenni? 19, Lány

Figyelt kérdés
Anyu szerint alulra farmert és kényelmes, lapos cipőt (nyilván), felülre viszont blúzt kellene vennem. Igaza van?

2021. febr. 17. 11:31
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
82%
Csak ha dugatni akarod magad az oktatóval.
2021. febr. 17. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Az a lényeg, hogy kényelmesen érezd magad. Én ebben a téli időben javaslok egy kardigánt is, aztán majd kitapasztalod a fűtést az autóban. De nem kell ünneplő blúzban megjelenned.
2021. febr. 17. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
90%
Hülyeség
2021. febr. 17. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Kiöltöznöd nem kell, ám slampos se legyél!

.

Ha az oktatót megvezetni akarod, akkor viszont öltözz ki.

2021. febr. 17. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell kiöltözni, csak normális ruhában menj pl. amiben elmész egy átlag napon iskolába vagy boltba vagy akárhová.
2021. febr. 17. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Sunshinedoll ***** válasza:
100%
Nem kell kiöltöni, teljesen hétköznapicucc elég. Vizsgára azért az ember jó, ha nem papucsban meg rövidnadrágban meg atlétában megy, én hallottam olyanról, hogy el se engedték a gyereknek kezdeni a vizsgát, amíg nem szerzett egy normális cipőt :D
2021. febr. 17. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
100%
Lapos nem magas vastag talpú cipőbe ilyen idöbe én vinnék magammal egy sportcipöt amit vezetés elött áttvennék mert bakancsba csizmába nem túl kényelmes kezdeni a vezetést a pedálok érzése miatt.. nadrág mindenképp olyan legyen amibe sokáig tudsz kényelmessen ülni szoval ne szoritson ne nyomja az öv a hasadat..én leginkább cicanaciba illetve tunikába mentem vezetni..válaszolva egy korábbi hozzászóláshoz nyáron én is rövid naciba trikoba-felsöbe mentem nem divatbemutató az a lényeg hogy kényelmes legyen vizsgára is igy mentem persze nem egy sima trikoba.
2021. febr. 17. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nem kell kiöltöznöd, bármi jó, ami kényelmes és amibe szoktál emberek közé menni (iskolába, munkába). Ne kinyúlt melegítőbe menj, kb ennyi. Farmer valami pulcsival teljesen jó lenne, nem kell blúzt venni.
2021. febr. 17. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Abba mész amibe akarsz. Ennyi. Ha blúz , ing, póló , fari, szoknya akkor abba....
2021. febr. 17. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Sima órára farmer-pulcsi

Nem templom az.

2021. febr. 17. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!