Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A sinsay-es ékszerek megbízhat...

A sinsay-es ékszerek megbízhatók? Sokáig nem kopik le róluk az arany? Mi a tapasztalat?

Figyelt kérdés
A testvéremnek nemsokára itt a szülinapja 15 éves lesz és szeretnék venni neki gyűrűt. Mivel a barátnőinek is van és ő "utánozza" őket, mit ajánlanátok?

2021. febr. 17. 12:07
 1/2 anonim válasza:

Sinsay-al nincs konkrét tapasztalatom, de valószínűsíthetem, hogy hasonló vagy rosszabb minőségű a 'kiegészítő' áru, mint a többi fast fashion üzletnél.

Barátnőm nadrágot vásárolt onnan, az 1-2 évig simán bírja... VISZONT

Viszont én már beleestem már abba a hibába, hogy vettem ékszert a Bershkából, H&M-ből. ZARA-ból és a New Yorkerből is, minddel az tapasztaltam, hogy zöldül befele szimpla használat során is, nem beszélve a kézmosásról, amit kerülni kell. Plusz szagosodik is.


Röviden ne vegyél onnan, inkább pár ezer forinttal dobd meg, és vegyél egy ezüstöt, aztán kimarad a 16.-, talán még a 17. szülinap is. :D

2021. márc. 3. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
-már
2021. márc. 3. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!