Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A fekete tényleg karcsúsít?...

A fekete tényleg karcsúsít? (többi lenn)

Figyelt kérdés
Szombaton fotózásra készülök, és gondoltam hogy fekete ingben megyek. Azt hallottam karcsúsít. Pocakban egyébként kissé el vagyok eresztve, más részeim vékonyak. Viszont a fekete ing jó pár éves, amikor még vastagabb voltam, lehet hogy picit buggyos lesz. Esetleg másik opció egy világoskék ing, ami tényleg karcsúsított fazonú. Bár ezzel az a probléma hogy nagyon világos és lehet kiadja a hasamat. Melyiket vegyem fel?

2021. febr. 18. 08:41
 1/5 anonim ***** válasza:
54%
Egy klasszikust idézve férfi fekete inget csak 30 éves kor felett hord..
2021. febr. 18. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Először is: milyen fotózás, mihez kellenek a képek? Vagy kinek?
2021. febr. 18. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Egy barátom portfóliót akar csinálni, kezdő fotós. Hivatalos portrék ahogy ülök, állok, stb.
2021. febr. 18. 10:32
 4/5 anonim ***** válasza:
71%

Tudom hogy most divat, de a nagyon karcsúsított (slim fit) kihangsúlyozná a hasadon levő felesleget. Nem mindenkinek áll jól. Azt sem ajánlom ami túl nagy. Vagy a "regular fit" szűkítés nélkül lenne jó neked ami a méreted, vagy az enyhén szűkített aminek nem tudom a nevét, úgy látom márkátol is függ.

Szóval szerintem a szabásra kellene figyelned inkább. Ha a világoskék csak enyhén karcsúsított lehet higy jó, de ezt így nem lehet megmondani kép nélkül.

2021. febr. 18. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm! A kék nagyon karcsúsított, a fekete szerintem regular.
2021. febr. 18. 10:59

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!