Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen cipőt vegyek gördeszkáz...

Milyen cipőt vegyek gördeszkázáshoz?

Figyelt kérdés
lehet noname vagy márkás, a lényeg az hogy ne menjen szét hamar. tudom, sok ilyen kérdés van de az összes 2011-es ha nem régebbi

#gördeszka #cipő #gördeszkázás #amúgylányvagyokeztelfelejtettemleírni
2021. febr. 18. 17:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát szerintem mindegy, de olyat vegyél amit nem sajnálsz. Gördeszkázástól így is úgy is valószínű valamennyire szét fog jönni vagy ha nem is jön szét biztos, hogy egy idő után nem lesz túl szép állapotban szóval szerintem semmiképpen se drága cipőt vegyél, de azért ne is valami aldisat:D A lényeg hogy kényelmes legyen és jól tartsa a lábadat.
2021. febr. 18. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Deszkás cipőt... ne ezeket a divat retkeket hanem rendes Globe, DVS, stb cipőket.
2021. febr. 18. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Attól függ, milyen "gördeszkázáshoz".


Rendes? Vagy ez a longboard / shortboard bziság? :D


Mert ha rendes, akkor tökmindegy. A Griptape (smirgli :D) megeszi a cipődet, azon húzod a lábad. Nem lesz olyan, ami intenzív deszkázás mellett évekig húzza. Vannak olyan cipők, aminek pont ezért erősített pl. az orra. Nézz körül.

Rengeteg deszkás márka van, ami cipőket gyárt.


Ha a longboard shortboard divathülyeség, akkor teljesen mindegy. A talpad éri a földet. Ott a cipőd kb annyit kopik, mintha gyalogolnál.

2021. febr. 19. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
janoski zoom :)
2021. febr. 19. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
3asnak: rendes gördeszkázáshoz
2021. febr. 20. 18:22
 6/11 A kérdező kommentje:
igen, de sokan mondták hogy a “deszkás” márkák közül is csomó szar, és fölöslegesen fizetsz érte annyit. nyilván egyszer az összes szétmegy de nem mindegy hogy 2 nap vagy 2 hónap alatt és hogy mennyi pénzért
2021. febr. 20. 18:26
 7/11 anonim válasza:
75%
Olcsó kínait, ha tönkremegy az sem baj ;)
2021. febr. 24. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Teljesen úgy van, ahogy az első mondja. Én személy szerint azt javaslom, hogy legyen vastag a talpa. Nekem az jött be.
2021. márc. 16. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
vegul egy airwalkot vettem 6000ert, sztem tokre megerte mert nem draga ahhoz kepest h jo marka. koszi a valaszokat
2021. márc. 16. 12:46
 10/11 anonim válasza:
Most látom, hogy sokan mondják hogy olcsót vegyél, de lehet hogy hosszú távon megtérüln egy jó minőségű cipő a sok olcsó helyett. A vans-ból van kifejezetten deszkás cipő is bár nem olcsóak...
2021. márc. 30. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!