Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Online cipőrendelés, mekkora...

Online cipőrendelés, mekkora méret legyen?

Figyelt kérdés

Szeretnék cipőt rendelni, de fontos lenne, hogy eltaláljam a méretet. Két különböző méretezést is találtam az adott márkához.


A talphossz 250 mm.


Az egyik táblázat erre 39-es méretet ír, 257 mm-től ajánlja a 40-est, de gondolom minimális mozgásnak kell lennie, így a 40 logikus lehet.


A másik táblázat cm-t határoz meg. Ott 25 cm-re ír 40-es méretet, 26-ra már 41-est.


A 39 nyilván kicsi lenne, 40 és 41 között vacillálok. Szerintetek?



2021. febr. 18. 20:33
 1/2 anonim ***** válasza:

Én így rendeltem mint te, hogy

41estől ír 26,3 centit 40től 25,4 cm, 260 a lábam és a 41es nagy lett. Mondjuk nem volt sajnos 4 és feles, valszeg az lett volna nekem jó (25,8 centit ír rá).


ezt rendeltem és találsz ott mellette jobb oldalt mérettáblázatot

[link]


márkánként és származásonként eltérő a méretezés amúgy sokszor.


Egyébként nem sokkal nagyobb, elhordom, de érzem hogy picit nagy sajna, de épp hogy még elfogadható.

2021. febr. 18. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Akkor a 40 lesz a befutó, de ahány márka annyi méretezés. Nem hiszed el, de van egy Tiszám, amiből a 41 szorított, szerencsére volt 41,5. A cipőim zöme 41-es amúgy és kényelmesek. A túracipőm is 41, több ezer km tapasztalat után sem érzem, hogy kisebb kellene.

Nehéz ügy ez.

2021. febr. 18. 21:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!