Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ajánlanátok kérlek pilóta...

Ajánlanátok kérlek pilóta stílusú órákat?

Figyelt kérdés
Pilóta stílusú órát szeretnék venni. A felső korlát 200.000 Ft. Elsősorban olyat szeretnék, amin arab számok vannak és óra, perc, másodperc mutatón kívül nincs rajta más segédmutató csak max dátum. Tudom van olyan, mint külön körön van a másodperc, az is belefér de stoppert meg másik időzónát és hasonló extrákat nem akarok. Nem divatórát szeretnék hanem olyat, amit ha rendesen szervízeltetek (mert így lesz) akkor az örökkévalóságig kitart. Zafír üveget szeretnék mert elég aktív vagyok a mindennapokban és ha lehet minimum 100 méter vízállóságot. Szerkezet tekintetében meghallgatom a tanácsokat de quartz vagy mechanikus szerkezetet szeretnék.
2021. febr. 19. 10:29
 1/9 anonim ***** válasza:
46%
Talán keresd a Luftwaffe replika karóráit.
2021. febr. 19. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
68%

1-es voltam, ilyesmire gondolok:

[link]

2021. febr. 19. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
84%

A belépő szint a timex explorer órái

Automata órák között iron annie, poljot aviator, bulova classic, tissot chrono, hamilton aviator jöhet szóba.

Esetleg egy használt fortis, ha igazi svájci órát szeretnél.

2021. febr. 19. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat. Én is ilyenekben gondolkodtam. A Zeppelin is tetszik, illetve az Iron Annie is. Esetleg valamilyen tapasztalat a márkákkal?

[link]


Ez van fókuszban jelenleg még ismerkedem vele. Esetleg vélemény róla?

2021. febr. 19. 21:08
 5/9 anonim ***** válasza:

Nagyon nincs mit írni róluk. Mindegyikben valamelyik nagy óragyár tucat szerkezete van a felszín alatt. Amit nem rossz értelemben írok, de műszakilag semmi extra. Bármelyik sarki órás megjavítja. Általában 10 évet elmennek gond nélkül az automaták, de ha odavered valahova, akkor sincs baj, minden van hozzá.

Olyat válassz, ami neked tetszik.

2021. febr. 20. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
10 évig? Azért vannak bőven idősebb automaták is, amik még mindig gond nélkül üzemelnek. Őszintén szólva én is több időre tervezek vele. Stílusban ez a minimalista tetszik, de ami a "motorháztető" alatt van azért az sem utolsó szempont.
2021. febr. 20. 15:30
 7/9 anonim ***** válasza:
Automata órák és az aktív életmód nem barátok.
2021. febr. 22. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat. Utolsótól kérdezném, hogy mire gondolsz pontosan? Nekem van egy Seikom, ami automata és tökéletesen bírja.
2021. febr. 23. 08:31
 9/9 anonim ***** válasza:
Józan ésszel gondold végig, hogy egy kvarc órában három, míg egy automatában három tucat fogaskerék és egyéb mechanikus alkatrész van. Amikor elkezded intenzíven rázni, vajon melyik bírja tovább?
2021. febr. 23. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!