Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ciánkáli márkájú bakancs...

Ciánkáli márkájú bakancs vélemények? Tudom, hogy már nem gyártják stb, de ráakadtam egy kb. hibátlan állapotúra így érdekelnének a vélemények.

Figyelt kérdés

Most Shellysem van, szeretem is, de vannak hibái és most olcsóbban jövök ki ha újat veszek minthogy helyrehozassam (talpcsere, egyik oldalon bibis, meg a ringlik is szétkaszabolnak). Illetve tűnnek el sorra a jó bakancsok, az igazán jókat már nem gyártják, így igyekszem beszerezgetni pótbakikat, amíg lehet. Így gondoltam benevezek még egyre. Egy ideje a méretemben 14-es Shellyst nem is találok jó állapotban, pedig keresem és kerestem, higgyetek nekem!:D Csak nem pici a lábam és így ritkábban akad.


Na de.

Találtam egy Ciánkálit, kb hibátlan állapotú, 14 soros is, mint a Shellysem, így szerelem volt első látásra, nem olyan bumszli, mint a Steel pl (olyat amúgy sem vennék, kár értük).


Ha esetleg páratoknak volt ilyen, vagy ismertek valakit, akinek volt, kíváncsi lennék a tapasztalatokra. Ápolni fogom persze, vigyázni fogok rá,az nem okozhat akadályt. :D


És nem, nem a Ciánkáli boltra gondolok, hanem egy márkáról van szó, kb 8 éve ha jól tudom, nem gyártanak ilyet. Ezért is tetszik, mert ritkaság.



2021. febr. 19. 17:42
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Fu nekem tini koromban volt, imadtam! :D
2021. febr. 19. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

#1-es:

De király már! :3 Én erről lecsúsztam, volt nagy lázadó korszakom ugyan, de nem jutottam el soha odáig, hogy vegyek egyet. Na ez megtörtént végül most, 20 éves koromban..:D nagyon jól néznek ki.

Dicsérik is, ahol láttam, de mivel mégis egy kevésbé ismert márka, nem sok infót hallottam róla. Fixen elviszem amúgy, mert csodaszép, le is van nekem foglalva, csak utaznom kell érte :D

2021. febr. 19. 18:43
 3/8 Metionin ***** válasza:
Nem te írtad ki a fészbukos bakis csoportban is? :D Amúgy haveromnak volt, jó pár koncerten verette benne. Emlékeim szerint a Steelnél jobbnak tartották de egy Shellys-hez képest már gyengének.
2021. febr. 19. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
#3 deee én voltam csak nem akarom màr telespamelni a csoportot XD érdekes amúgy, mert ha jól tudom a shellysek a végén már nem voltak nagy cuccok. Az enyém angol gyàrtású fixen, de voltak valami újabb lengyel gyártásúak is, amik màr nem nagyon ütötték meg a mércét...:d kár hogy sehol nem találni kb =<
2021. febr. 19. 21:55
 5/8 Metionin ***** válasza:
Hát amúgy a Martens is vesztett a minőségéből azon az ágon amit nem Angliában gyártanak már. Gondolom ez a többinél is bekövetkezett.
2021. febr. 19. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Na igen! Martenst újonnan am sem vennék, baromi drága még a made in China/Thailand verzió is, a MIE meg annál is drágább. Bánom is h nem vettem anno amikor ez igazán divatban volt :D
2021. febr. 19. 22:02
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ha találsz olyan cipészt aki megcsinálja akkor javíttasd meg a Shellys-t. Nekem van Martensem és nincs vele gond.
2021. febr. 22. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

#7 biztos meg fogom csináltatni!:D kár lenne érte. csak amúgy is szeretnék még egy, amolyan pótbakit, meg hát sosem elég. és ugye ezt a cián nagyon minimálisan volt használva, szinte új. régi persze, de vigyázva volt rá úgyhogy szeretném befogadni :d de ha meglesz, biztos elviszem megjavíttatni ^^

martens-szel úgy vagyok, hogy használtan vennék. mármint másodkézből, mert nagyon nagyon drága amúgy szerintem. de nagyon szépek

2021. febr. 22. 14:25

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!