Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » 25 év felett hogy kellene...

25 év felett hogy kellene öltözködni egy nőnek?

Figyelt kérdés

Milyen ruhadarabokat kerüljön? Mi az, ami előnyös?

Tudom, hogy valamennyire a saját stílustól is függ, de általános dolgokra lennék kíváncsi.



2021. febr. 20. 16:01
 1/9 anonim ***** válasza:
21%

Csak el kell hagyni azt amit a tinik szoktak hordani. Például rikító rózsaszín trikó térdnél kiszakított rojtos farmer, rózsaszín hajpánt és ilyenek.

Nem azt mondom, hogy kizárólag hosszú szoknya és magassarkú cipőt vegyen fel egy nő, mert átestünk a ló túloldalára. De ezek bekerulhetnek a ruhatárba például, a csili-vili túl feltűnő stílus meg ki.

2021. febr. 20. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
23%
Ez nem kor, hanem alak kérdése!
2021. febr. 20. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
79%

Én 30 évesen is hordok szakadt farmert.


Szerintem igqzából azt hordassz ami jólesik, ameddig melóban belefér, simán.

2021. febr. 20. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Amiben jól érzed magad.


30 évesen is hordok haspólót miniszoknyával nyáron.

2021. febr. 20. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
14%

Bírom ezeket az azt csinálod amit akarsz főleg egy véleményt kérő kérdés alatt.

Igen, azt csinálsz amit akarsz. Ha felfújt kotonnal a fejeden tolatva sétálsz az utcán megteheted ha neked az a jó. Ha macskának érzed magad akkor végignyávoghatod az állásinterjút de nem vesznek fel ha embernek lett meghírdetve az állás. Ha tininek érzed magad 30-on túl az se baj, sőt az jó.


"általános dolgokra lennék kíváncsi"

2021. febr. 20. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
92%

#5

De most komolyan?! Most írjuk azt, hogy 25 évesen húzzon zsákot magára, hordjon nadrágot, vagy csak térdig vagy az alatti szoknyát, mellét ne pakolja ki, járjon esetleg kosztümben? 😒


Mindenki a saját egyéni stílusa szerint öltözködjön! Pont. Ezen nincs mit túlragozni.

2021. febr. 20. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
82%
Ahogyan szeretne.
2021. febr. 20. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
98%

A 25 még rohadtul nem az a kor amikor ezen kéne aggódni.


Az más kérdés, hogy sokan eddigre lebabáznak, és úgy gondolják most már ideje "megasszonyosodni" vagy mi a pék...


Nyilván ne öltözz 12nek, pl a Paw Patrolos pólót meg a plüssmaci táskát viszonylag kevés 25 éves tudja úgy eladni nekem, hogy ne röhögjem körbe.


De ez nem azt jelenti, hogy innetől kezdve vegyél fel otthonkát és scholl klumpát 🤣

2021. febr. 20. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
92%

Öszintén szólva szerintem attól, hogy valaki "lebabázik", még nem kell "megasszonyosodnia"!


Nekem 65 évesen és négy gyerek után még nem sikerült, a mai napig minden gond nélkül felveszem a farmert (konfekció 36-os méret, a farmerméretet nem tudom), pólót, és szivesen hordok szineseket is.

De megtehetem, mert az alakom is elbírja, meg egyébként sem vagyok olyan, mint amit a korom alapján elvárnak az emberek.

2021. febr. 20. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!