Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ez a farmer nagyon szűk...

Ez a farmer nagyon szűk hatású egy férfinak?

Figyelt kérdés

[link]



slimnek írják, de nekem túlságosan skinny kategóriának tűnik, főleg a térd alatti rész



2021. febr. 23. 13:47
A kérdező szavazást indított:
igen
nem
34 szavazat
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
28%
Nekem is annak tűnik, nőként utálom, ha egy férfi ilyet visel.
2021. febr. 23. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
79%
Én is hasonlókat hordok, hordd csak nyugodtan ha neked kényelmes. Én nagyon vékony vagyok, és nagyon hamar kinyúlnak a nadrágok ígyis rajtam. Emiatt pl sok hasonló nadrágom van.
2021. febr. 23. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

Találtam egy képet, ahol egy modellen is látható. Visszamondtam, ez kb skinny kategória. Nem tudnám magamon elképzelni.


[link]

2021. febr. 23. 14:22
 4/18 anonim ***** válasza:
33%
Ha nagyon nagyon vékony vagy talán nem feltűnő. Egyébként a legtöbb nő utálja ha egy férfi ilyet visel. Slim fit nem jobb? Ezekbe olyan a fiúk lába mintha két pálcikán állnának. A teltebb fenekű, vaskos combú pasikon meg nagyon feminim. Dehát ízlések és pofonok. Neked kell jól érezned magad benne.
2021. febr. 23. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Igen ez skinny kategória már.
2021. febr. 23. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Akinek tetszik ez a fajta az nyilván hordja.
2021. febr. 23. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
70%
Ha formás lábaid vannak akkor nagyon szexi is lehet :)
2021. febr. 23. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
48%
Csak éppen nincs benne segge a fiúknak, ahogy a modellen is látható. 1 alma, beleszúrva alulról 2 fogpiszkáló.
2021. febr. 23. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván a formás lábakhoz formás hátsó is dukál, legalábbis én még olyat nemigen láttam hogy valakinek izmos formás lábai hannak, a sejhaja meg deszka :D de tudom mire gondolsz, ha valakinek fogpiszkáló lábai vannak akkor az ilyen típusú nadrág csak kihangsúlyozza ezt, de ha a viselőnek ez tetszik akkor kedves egészségére 🤷‍♀️
2021. febr. 23. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
44%

Miért ekkora gond ha egy férfi mondjuk nem tucat mások által elvárt típusú nadrágot hord?

Ha valaki bő szárút szeret azt hordja, aki szűket az meg azt.

Ettől vagyunk különbözőek.


1,4

Szerintetek a nők meg azt vegyék fel ami nekik tetszik.

A most bő gatyákat is.

Mi férfiak meg azokat útáljuk rajtatok.

Na?

2021. febr. 24. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!