Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A férfiak miért tartják...

Mros kérdése:

A férfiak miért tartják vonzónak a nőket a férfi, (illetve párja) ruhájában?

Figyelt kérdés

Ha például a nő csak a párja pulcsiját viseli, meg az alsóját.

Az nem zavarja a férfiakat ha az a pulóver egy kicsit még nagyobb méretű a nő méreteihez képest?



2021. febr. 23. 16:12
 1/8 anonim ***** válasza:
97%

Az általánosítás tipikus példája, mert én pl pont nem találom vonzónak, sők kb totál semleges a dolog.

Mintha azt kérdeznéd vonzónak találom e ha párom az én kocsimmal megy e valahová...

2021. febr. 23. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
96%
Például ha csak a pulcsit viseli, ami természetesen nagy rá és nincs alatta semmi, az mondjuk izgató 😋 de tényleg semmi, csak a pulcsi egyedül.
2021. febr. 23. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
88%
Mert van egy aranyos hatása: cuki, hogy lóg rajta, valamennyire szexi is a gondolat, hogy az az enyém és látszik, hogy komfortosan érzi magát benne.
2021. febr. 23. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Sunshinedoll ***** válasza:
25%
Hm nem értem, múltkor mikor téma volt, hogy mi van, ha a nők férfi ruhákat hordanak, akkor ment a b-zizás meg minden, most meg kiderül, hogy mégis aranyos? Akkor most mi? Döntsetek mán'.
2021. febr. 23. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
13%
4es! Pont ez jutott nekem is eszembe..
2021. febr. 23. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
96%
A 3-assal értek egyet. Egyszerre aranyos, de számomra mégis kicsit laza, vagány hatást kelt, ha egy nő uniszex/férfipólót, kapucnis pulcsit visel. És most nem is feltétlenül csak arra értem, ha az én ruháimat hordja valaki, hanem ha mondjuk alapból ilyen egy nőnek a hétköznapi stílusa.
2021. febr. 23. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
96%
Mert szexi hogy lóg rajta és ragaszkodik az én cuccaimhoz.
2021. febr. 24. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
18%

Micsoda??

Ez komoly kérdés?


Azt ne mondja senki, hogy egy tangánál,combfixnél és egy átlátszó melltartónál vonzóbb látványt nyújt ha egy nő férfi ingben, boxerban van.

Behánynék az utóbbitól vagy röhögögörcsöt kapnék.

2021. febr. 24. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!