Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mi a véleményetek a Gentlemens...

Mi a véleményetek a Gentlemens című filmből, a Lonsdale melegítő szettekről?

Figyelt kérdés
Nekem nagyon tetszenek, kiváncsi vagyok, higy másoknak is. Utcai viseletre szerintetek?

2021. febr. 25. 09:55
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon prolis.
2021. febr. 25. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Filmben jól néz ki, passzol az emberekhez akik hordják benne. Imidzsük része.


Való életben... hát. otthonra talán még oké. De utcára... Bármilyen melegítőszett oltári tré szerintem. Köztük ez is.

Én olyan véleményen vagyok, aki normális, valamit is ad magára és utcára megy, minimum egy farmert ne legyen lusta felvenni. Ezeket a mackónadrágokat meg szetteket hagyjuk meg az ilyen sutyerák telepieknek, meg a "gazdagvagyok mert X6-os BMW-m van" kaliberű kopasz úriembereknek.


Egyszó mint száz. Való életben tré az ilyen melgítőszett. Ha el kéne mennem egy ilyenben akár McDonaldsba, eszméletlen kényelmetlen érezném magam :D.

2021. febr. 25. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én eleve prolinak találom a melegítőszettet utcára. Még otthonra csak elmegy (bár, mi nem ezt hordjuk, és a közvetlen környezet sem), de utcára nagyon gáz. Legyen az luxus melegítőszett, vagy az ócska kínai.
2021. febr. 25. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
En kosztumben jarok,de bejon,ha melegito van egy fiun. N
2021. febr. 27. 04:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekem bézs színű van, bátran állíthatom, hogy ilyen minőséget a nike vagy adidas sem tud produkálni. Baromi kényelmes és szellős(nyári 30 celsius fokban sincs benne fülledt érzés), imádom.

Utcán nyilván vannak akik megnéznek benne, de kit érdekel?

ápr. 6. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!