Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek melyik tavaszi...

Szerintetek melyik tavaszi dzseki a legjobban kihasználható?

Figyelt kérdés

Szeretnék venni egy tavaszi dzekit, de nem tudom melyik fajta érné meg jobban. Van 2 farmerdzsekim, ezek mellé szeretnék egy másfajtát.

Szerintetek a műbőr vagy a művelúr kabátok a jobbak? Nekem talán a velúr kabátok jobban tetszenek, de nem tudom melyik bírja tovább. És a fazont sem tudom eldönteni, hogy ez a motoros fajta, vagy az egyszerű a jobban kihasználható. Színből gondolom a fekete a legpraktikusabb. Szerintetek?


2021. febr. 25. 10:58
 1/4 anonim ***** válasza:
15%
10 fokban azért még nem vennék fel farmer dzsekit
2021. febr. 25. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
60%
Szerintem is a fekete műbőr dzseki a legjobban kihasználható. Most tervezek venni a farmer és a széldzsekim mellé.
2021. febr. 25. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
0%

10 fokban sztem simán lehet farmerdzsekit hordani.


Én biztos bőrdzsekit vennék melléje, abból is a motoros fazont, bár ez inkább attól függ, hogy neked melyik tetszik jobban. A szín attól is függ, hogy mihez hordanád, de a fekete az, amivel biztosan nem tudsz tévedni. Viszont ha alatta szinte mindig fekete pólót hordanál (vagy bármit, ami fekete), akkor bármilyen színű dzseki jó lehet.

2021. febr. 26. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
0%
Mű egyik sem. Nem időtállóak, rondán öregednek.
2021. febr. 28. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!