Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Elfordul a farmer?

Elfordul a farmer?

Figyelt kérdés

Tudom, ez legyen a legnagyobb bajom... de könyörgöm valaki árulja már el, hogy miért ferdül el a farmer a fenekemen? :D

Mindig picit sztreccsesebb anyagút veszek, mert a munkámhoz az kényelmesebb, de egyszerűen nem értem, hogy a fenekemen miért nincs középen a varrás? Megigazítom, lépek 2-t és ismét ferde.. számomra érthetetlen. Remélem valaki tud érdemleges választ adni, mert ez így valljuk be, nem túl szép látvány.. nem hinném, hogy szabáshiba, mert kb az összes ilyen 😅



2021. febr. 26. 00:29
 1/4 anonim válasza:
10%
Látnom kéne a fenekedrõl egy képet.(ha lány vagy)
2021. febr. 26. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
91%
Jaj ne. Ez most komoly? Nem vettél túl szűk ruhát vagy nagyon buggyos bőt? Xd ilyen gonddal szabó kell keresni
2021. febr. 26. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
91%

Varrónőként azt mondtam volna, hogy el van szabva a a nadrág...

De ha az összes ilyen akkor nem a ruhadarabbal van a baj. Van gerincferdülésed vagy egyéb ortopédiai bajod?

2021. febr. 26. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Igen, enyhe gerincferdülésem van sajnos. Erre nem is gondoltam, hogy okozója lehet. Akkor nincs mit tenni..

Köszönöm

2021. márc. 9. 14:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!