Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Más is jár így a magas derekú...

Más is jár így a magas derekú skinny farmerekkel? Bővebben lennt.

Figyelt kérdés

Szóval az van, hogy a szára, lábszár meg a combrészen is, eléggé szűk, teljesen jó. Viszont a dereka kicsit bővebb, nem esik ugyan le, de azért menet közben húzgálni kell visszafelé. Az övet annyira nem szeretem, mert leülve kényelmetlen, nyom. Az meg már csak a hab a tortán, amikor a fenékvonalon van egy kis plusz anyag, mert úgy kinyúlt.

A márkától vonatkoztassunk el, sokat próbáltam már mindegyik ilyen.

Más is van így, vagy csak én vagyok ilyen szerencsétlen?



2021. febr. 26. 08:12
 1/8 anonim ***** válasza:
94%
Én is rendszeresen ezzel küzdök. Nagyon nehezen találok olyan farmert, ami mindenhol úgy áll, ahogy annak kell, pedig egyáltalán nem aránytalan az alakom.
2021. febr. 26. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
91%
Nekem is ez van, széles csípő, keskeny derék, sehogy se jó 😑
2021. febr. 26. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
95%

Én is ezzel szenvedek. Szinte mindig csalódottan térek haza egy ruhavásárlásból, mert nem úgy állnak, ahogyan kellene. Nekem vékony a combom, de még ezek a "skinny" típusú farmerek is hülyén állnak combnál.

Hiába a keskeny derék, széles csípő, ezeket a nadrágokat nem tudom, kikre szabták. 😃

Én komolyan elgondolkodtam azon, hogy inkább szoknyára váltok.

2021. febr. 26. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Szerencsére divatba jött az egyenes szárú és bőszárú nadrág. Lehet az jobb és kényelmesebb lesz.
2021. febr. 26. 14:08
 5/8 Metionin ***** válasza:
Nekem is van ilyen problémám, a lábam izmos, a csípőm keskeny de a derekam meg extra keskeny, szóval ami derék-csípő vonalon okés, az nem jön fel a lábamra. A sztreccs verziókat szeretem mert az jó mindenhol, azt a méretet veszem ami nem kinyúlva jó a derekamra és akkor kinyúlva meg a lábamra is jó lesz.
2021. febr. 26. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
6%
Xd akkor vesztek csípő farmer okat.nem kell ennyit hisztizni a magas derekú nadrágok miatt
2021. febr. 26. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
#6 vennék, ha lenne normális szabású...
2021. febr. 26. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
75%

Én ezért veszek normál derekú super skinnyt. Azzal semmi probléma nincsen.

F.

2021. márc. 1. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!