Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Egy melegítőnadrágon látszik,...

Egy melegítőnadrágon látszik, ha női?

Figyelt kérdés

Arra gondolok, hogy van valami "rejtett" ismertetőjele?


Sok helyen látok sima, egyszínű melegítőt, ami női, viszont nemtudom, hogy miért.


Azért érdekel, mert ahogy észrevettem ezek olcsóbbak+ahova járok ott általában le is vannak akciózva.

Ezenkívül férfi melegítőből kevés helyen van XS/S-es, míg nőiből mindenhol.


Ezen például látszik, hogy női vagy csak abból lehetne tudni, hogy bele van írva?


[link]



2021. febr. 26. 09:05
 1/5 anonim ***** válasza:
83%

Ezen nem látszik egyáltalán. Tökre uniszex, mint ahogy a melegítők 80%-a is.

Nyugodtan vehetsz nőit, ha felpróbálod úgyis látszik ha jól áll vagy rosszul. Nekem is van női melegítőm, mert én is XS-S méret vagyok, férfiben meg kevés ilyen van.


De ugyanígy vagyok a skinny farmerekkel is, abból is van nőim, mert férfiben alig találok rám valót, mind nagyon bő.

2021. febr. 26. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Sunshinedoll ***** válasza:
Nem látszik rajta.
2021. febr. 26. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ezen nem tűnik fel szerintem.
2021. febr. 28. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hujújj! Vigyázz mert ha női esetleg megfertőz.
2021. márc. 1. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nyugodtan vegyél nőit, sajnos én is kb. mindig olyat veszek, mert valahogy a férfi ruhák szabását magasról le...-ják, egyébként semmiben nem különbözik egyik sem, ha csak nem rózsaszín, meg max abban, hogy normálisan követi a test vonalát, illeszkedik, nem lóg. Bírom amikor férfi melegítő super-mega-ultra-slim, aztán a szükséges méret még mindig úgy lóg, hogy 2x beleférnék, ha nagyon szeretnék... A választékról meg ne is beszéljünk..... Nem tudom, hogy ez ezeknek a cégeknek miért jó, ha valaki tudja légyszives írja meg, mert nagyon érdekel, de viccen kívül !
2021. szept. 22. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!