Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Gyermekruhákkal mi a legnagyob...

Gyermekruhákkal mi a legnagyobb probléma? Hatalmasat csalódtam!!

Figyelt kérdés

Mi a legnagyobb problémátok gyermekruhákkal? Én mindig csalódok netes rendelésnél, rendre nincs méret, nem olyan az anyag, szín, túl szűk,a gyerek bőre viszket tőle, mosásnál foszlik, és még sorolhatnám.


Ti mikkel találkoztok és mit változtatnátok legszivesebben?



2021. febr. 26. 11:47
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk gyárthatnának vastag nadrágokat télre és mindenfélét a vékonyakra is
2021. febr. 26. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
59%
Sinsay-ről rendelek, mindig minden szuper.
2021. febr. 26. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én sem találok bélelt nadrágot a vékony nyolcévesemre. És csak kevés helyen létezik gombolható gumis derekú: indenki a megkötős megoldást erőlteti, amit napközben egy wc-zés után garantáltan sehogy se köt meg magán, vagy ha igen, abból vagy görcs lesz, vagy kioldódó semmiség.

Nincs leggings fiúknak: ha már bélelt nadrágok csak bébiknek vannak, legalább semleges fekete / s.kék színben lehetne kapni mindenféle strassz meg csillám nélkülieket... A lábfej nélküli harisnyát macerásabb felvenni, az enyém utál vele vacakolni tesióra után.

Kevés helyen látok cipzáros pulcsikat, viszont kapucni lassan már az atlétákon is lesz. Ennek mi értelme?

És minta nélküli, jó minőségű anyagból készült ruhákat alig kapok (kb az H&M ami viszonylag stabilan tartja magát ebben), mindenen van valami Marvel szörny vagy Disney hős. Jobb esetben csak dinó...

2021. márc. 2. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A husibb gyerekekre ugyanúgy horror vásárolni.
2021. máj. 21. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!