Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Másfél centivel nagyobb cipő?

Másfél centivel nagyobb cipő?

Figyelt kérdés

Vennék egy cipőt, aminek kettő centivel hosszabb a belső talphossza, mint a jelenlegi ami rajtam van. Viszont ettől kicsit lehetne nagyobb is, mert ez elég fix.

Tehát egy másfél centivel nagyobb cipő kellemetlen tudna lenni?

Mondjuk utcán határozottan nem járnék benne, csak vezetni kellene.



2021. márc. 1. 11:52
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Másfél centi az 2 méretnyi eltérés is lehet. Szerintem az már óriási, pláne vezetni, ahol fontos lenne, hogy stabil cipő legyen rajtad, amiben semmiképp sem csúszkál a lábad. Persze kitömheted, de annál már nem lenne egyszerűbb egy megfelelő méretűt venni?
2021. márc. 6. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Nincs megfelelő méretű, mert az 85 ezer lenne, ez pedig 25 volt.

Viszont megvettem. A tartása jó a lábamon nem mozog, a kialakításának köszönhetően viszont a hossza a nagy lábam ujjánál kicsit hosszabb, nem ér végig a lábujjam, de szerintem az nem gond, ha kicsit nagyobb.

2021. márc. 7. 18:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!