Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hol lehet venni olyan gyöngyös...

Hol lehet venni olyan gyöngyös momfit nadrágot, mint ami az xxxlutzos reklámban a nagy széken ülő lányon van?

Figyelt kérdés
Légyszi segítsetek nagyon fontos lenne🥺.

2021. márc. 2. 22:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
96%
Tally Weijl, de a The Labels oldalan is megtalalod
2021. márc. 2. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
0%

Attól hogy pár gyöngy van rajta még férfinadrág.

Nőkön meg viccesen néz ki.😁

2021. márc. 3. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
94%
Hát nem férfi nadrág kedves 2-es...a gombolása is más.
2021. márc. 4. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
77%

Kedves 3-as.

Ha csak a gombolásra hagyatkoznánk akkor azt kell mondjam több mint az ország 3/4 része férfi nadrágba jár nő létére.

Figyeld csak meg, én is megtettem.

2021. márc. 5. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm 1es a választ! :) Egyébként meg szerintem mindenkinek szíve joga eldönteni, hogy mit szeretne felvenni, és, ha egy nőnek a férfi nadrág tetszik, miért ne vehetné fel? (bár azért megnéznék egy ilyen nadrágot egy férfin)🤣
2021. márc. 9. 18:25
 6/11 anonim ***** válasza:
81%

Egy bő szárú nadrág hogy néz ki egy férfin?

Szerintem jobban mint rajtad, búzavirág.

Nehogy már egy nő azt vegyen fel amit szeretne!

Ha meg igen akkor nyelje le a jelzőket amit kap érte.

Vagy megmosolyogják.

2021. márc. 10. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
89%
6-os valaszol, takarodjal mar azt vesznel fel a nok amit akarnak, nem kell a ferfiek izlesere oltozkodnunk, a ferfiak undorito malacok akik miatt nem vehetunk fel semmit mert nem tudjak kontrollalni magukat es mindent szexualizalnak. Gondolj bele ha lesz egy lanyod es szeretne csinaosan kinezni, es haza ugy jon vissza hogy sir mert vagy megszoltak, vagy kovettek vagy esetleg meg meg is eroszakoltak, azt fogod neki mondani hogy megerdemelted mert mibe vagy, hat normalis az ilyen?!
2021. márc. 30. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
63%

Ugyan miért vehetnének a nők azt fel amit akarnak?

Mi férfiak is igyekszünk a nemünknek megfelelően öltözködni, a szóbanforgó nadrág pont a szárbőség miatt férfi.

Azért engedje már meg a világ, hogy a nőknél is legyen egy nőies sablon típus pont úgy ahogy nálunk van.

Olvass itt utánna hogy milyen negatív vélemények vannak ha egy pasi super skinny farmert hord.

Most meg te ezen akadtál fenn ha jelen kérdésnél a nők bőszárú nadrágjai nem jönnnek be.

2021. márc. 31. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
89%
Te nem csak azt mondod hogy nem jon be neked, hanem azt hogy nem vehetnenk fol olyan ruhakat amiet mi szeretnenk, es ez amugy most pont a trend, attol meg hogy neked olyan ruhaid vannak mint amit a patkany is lehany arrol mas nem tehet, szoval fogadd el, amugy is teljesen normalis ha egy srac skinny jeanst vesz fel, nem kell senkinek megfelelnie senkinek az a lenyeg hogy neki tetszen, es milyen sablonos?? Neked a stilus az valoszinu az hogy szep kis picsa szorito gatya a lanyokon meg szep dekoltazsos felso, gratulalok, ferfiak mi a faszert is lepodtem meg👏🏾👏🏾
2021. ápr. 3. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
89%
Aki még nem hallott a mom jeans fogalmáról az keressen rá. Magas derék, bővebb szár. Nem,ez nem férfi nadrág.:)
2021. ápr. 3. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!