Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Rockpince boltról vélemények?

Rockpince boltról vélemények?

Figyelt kérdés

Szeretném élőben is megnézni a boltot, mert sok klassz pólót szeretnék majd megvenni de ehhez kell tudnom, hogy jó e a méret és élőben azért kényelmesebb lenne.

Meg ott úgy milyenek az eladók?

Méretemben találni fogok azért jó méretű pólókat mint a webhelyen?

Sok jó mintájút találtam csak az van ráírva, hogy FÉRFI/UNI vagyi férfi méret de unisex is szóval nem tudom hogy mennyire lenne e nagy mert a méretem s-s szerintem, mert sok elnyerte a tetszésemet dark, horror, témában csak nem tudom ez a boltban is így van e kategorizálva?

Nem fognak amúgy úgy furán nézni ha egy átlagos megjelenésű lány menne be a boltba venni sok ruhát ott?

Köszi előre is!



2021. márc. 3. 10:54
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Én 15-16 éves koromban voltam ott, talán 2-szer (meg egyszer rendeltem onnan😅). Akkoriban nagyon bejöttek az ottani dolgok, amúgy jó hangulatú maga a bolt is, az eladók közömbösek voltak (nem kedvesek, de egyáltalán nem is bunkók).

Egy táskám van onnan, annak máig semmi baja (bár kb 1,5 évig hordtam összesen, de akkor nem kíméltem).

A pólóim viszont pár mosás után elég csúnyák lettek, mert nyomott mintások voltak és kikoptak, feljöttek :/ lehet, hogy vasalnom kellett volna mosás előtt vagy nem tudom 😄

Szóval röviden: nem fognak csúnyán nézni senkire, mert átlagos megjelenésű, talán nem érnek annyit a nyomott mintás pólók, mint amennyibe kerülnek, viszont a bolt hangulatáért (zenék, sok termék) megéri elmenni☺️

(ja és azt hiszem ha nincs valamiből épp méret, kövire mire megbeszélitek, hogy mész, beszerzik:) )


(20L)

2021. márc. 3. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

1-köszönöm :D.

neten láttam egy nagyon klassz karvédőt és sokszor nem lehet rendelni de most lehet bár nincs most épp pénzem arra de akkor jó tudni ezt mert szretném ha lenne későbbiekben is ez a karvédő

2021. márc. 3. 12:52
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
szerintem tuti lesz, mert ezek nem ilyen “divatos” dolgok, hanem inkább az irányzat kedvelőinek van, szerintem simán évekig vannak ott ugyanazok (vagy hasonló) dolgok☺️
2021. márc. 3. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Szerinted amúgy lesz a méretemben póló ami tetszene talán ilyen koponyás meg dark témában?

annyira tetszenek csak félek mind nagyok :(

s-s méretem talán.

ott amúgy lehet próbálni?

2021. márc. 3. 16:50
 5/13 anonim ***** válasza:
50%

tuti lesznek kisebbek is, meg a női szabású se olyan feszülős, ha a férfi túl nagy lenne:).

aham, ha jól emlékszem volt próbafülke

2021. márc. 3. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Szuper :D.

örülük, mert sok dark meg horror témában van ami bejön.

női részlegen a wweboldalon nem sok tetszik.

2021. márc. 3. 19:08
 7/13 anonim ***** válasza:
61%
na azt nem csodálom, ott a női dolgok nekem is picit gagyinak tűnnek😆
2021. márc. 3. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

[link]

ilyenekre gondoltam, semmi ilyen nincs a női kategóriában szinte :D.

sok tetszik amik ilyen full mintásak.

Ezért neten rendelni kicsit félek mert kitudja mekkora a méret

2021. márc. 3. 19:13
 9/13 anonim ***** válasza:
50%
ebből egy s-es szerintem még vékony lányokon is jól mutathat:)
2021. márc. 3. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

9.igazából a váll miatt aggódom.

hogy a vállon mennyire bő meg ilyen tudod :D.

elsőre amúgy lehet rendelek egyet és max nagy lesz de utána akkor marad a bolt élőben

2021. márc. 3. 19:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!