Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Fiúk, szerettek ingben lenni?

Fiúk, szerettek ingben lenni?

Figyelt kérdés

Milyen gyakran vagytok ingben? Milyen ingeket hordtok? Szeretitek, vagy csak muszáj felvenni?


L/23



2021. márc. 3. 13:11
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
36%

Nem!

Sosem szerettem és nem is áll jól.

Pólókat hordok színte mindég.

F.45

2021. márc. 3. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 KmsRys válasza:
93%
Én csak akkor veszek fel inget, ha olyan helyre/alkalomra megyek, ahová inget kell felvenni, de egyébként szeretem az inget, sokkal jobban nézek ki benne, mint pólóban.
2021. márc. 3. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
72%

Sima ingeket amiket nem szükséges vasalni sűrűn hordok.

Amit vasalni kell az ritka, mert több munka van vele mint egy sima pólóval vagy olyan inggel amit nem kell vasalni.

Tipik fehér inget nem veszek fel csak úgy hétköznapra, gondolom erre irányul a kérdés és arra, ha XY csajnak ez bejönne felvenném-e, a válasz nyilván többször vennék fel mint alapból, de nem minden nap mert nem lenne hetente 1 órát vasalgatni azt a 5-7 inget.


24

2021. márc. 3. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Nem csak fehérre gondoltam, de valóban az érdekel jobban, hogy az elegáns ingeket ki szereti. :)
2021. márc. 3. 13:28
 5/22 anonim ***** válasza:
19%

Sejtettem:)

Aki naponta inget hord ott dress code van. Akármennyire szeret valaki inget hordani elég nagy macera van vele a többihez képest, így ha nem muszáj a legtöbben nem erőltetik.


Én általában 2 "típust" látok akik ebben szaladgálnak. Akiknek ez muszáj és van aki magamutogatásból csinálja. Utóbbi viselkedésén ez meg nyilván látszik, illetve ők azért gyorsan leállnak róla félévtől tovább biztos nem tart ki ez a hozzáállás.

2021. márc. 3. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
Én nem.
2021. márc. 3. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:

Szeretek, és elég sok helyre megyek abban.

Én a kockás ingeket szeretem leginkább.

2021. márc. 3. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
Nyári melegben szeretem a laza ingeket, mert ki lehet őket gombolni.
2021. márc. 3. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 Noren1989 ***** válasza:
91%

Én szinte csak azt hordok, a pólók levételkor baxtatjàk a fülcimpàm...plusz öltönnyel jobban àll.


Van, a teljesség igénye nélkül: vilàgos, sötét apró pöttyökkel és ennek inverze. Sima fekete, kék,vilàgoskék. Csíkos, kék alapon, főleg keskeny csíkos.


Gràtisznak tartokpàr gallér nélkülit is,az egyiket csak a szövete miatt néztem ki. Valami vastag pamutból van, de baromi jól szellőzik,lehetetlen beleizzadni.


A legtöbb slim fit és easy iron kivitel, bàr én nem vasalgatom őket.

2021. márc. 3. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
63%

Az átlag hétköznapokra három darab kockás ingem van, mindhárom kék alapszínű. Ezek elég passzosak, úgyhogy kigombolva, felgyűrt ujjakkal, pólókkal kombinálva szoktam őket hordani. Szeretem őket, tudnak egy kis változatosságot vinni az öltözködésembe.

Plusz van három alkalmi, minta nélküli ingem is. Egy bordó, egy sötétkék, és egy fekete. Mindhárom szűkített fazonú. Ezeket is szeretem, csak épp ritkán szoktam kiöltözős helyre menni (a koronahelyzettől függetlenül is), úgyhogy nem használom őket olyan sűrűn.


Szeretem az ingeket, mert jobban feldobják az összhatást a sima póló-farmer kombónál, de válogatós is vagyok. Fontos, hogy viszonylag passzosak legyenek rám, ugyanis utálom, ha lógnak rajtam a ruhadarabok. És az is, hogy ne legyen túl tiritarka, csícsás a színvilága. A kicsit visszafogottabb, sötétebb, letisztult színeket szeretem.


27/F

2021. márc. 3. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!