Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A Ralph Lauren napszemüvegekrő...

A Ralph Lauren napszemüvegekről mi a véleményetek? Mennyire jó és megbízható márka mondjuk a Ray-Ban-hez képest? Megéri az árát?

Figyelt kérdés
A válaszokat előre is köszönöm!

2021. márc. 3. 20:01
 1/5 anonim ***** válasza:
39%
Szerintem Ray Ban jobb, vagy a Dior
2021. márc. 3. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én is inkább a Ray Ban-T ajánlanám, van RL szemüvegem is, szeretem is de nem azt használom a legtöbbet. Ha lehet magasabb árkategória is, akkor valóban jók a Dior illetve Marc By Marc Jacobs, esetleg Fendi napszemüvegek.
2021. márc. 3. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
52%

Ezeknek a napszemüvegeknek annyi köze van az eredeti márkához, hogy az a logó van az oldalán, azt nyomják rá a gyártás végén. Ennyi.


Egy Prada szemüveget nem a Prada gyárt. Egy Fendit sem a Fendi gyárt. A Gucci napszemüveg sem a "Guccigyárban" készül. Hanem egy erre szakosodott szemüveg / keretgyártó cég csinálja. Mindegyik márkának más.

Egy cégcsoport gyártja pl. Chanel, Prada, Versace, Burberry, Armani, Dolce Gabbana kereteket is. Ezek között érdemi minőségi különbség nincs.


A Diort konkrétan egy másik cégcsoport gyártja, de ugyan így gyárt azis mellete még egy csomó másik márkát. Pl. Fendi, Givenchy, Boss, meg sok mást.


Szóval van kb egy maroknyi ilyen szemüveggyártó cég, a nagy divatházak ezeket bízzák meg a gyártással.


De nyugodjunk meg. Ebben az 50+ ezres ársávban nincs jelentős minőségbeli különbség a napszemüvegek között. Nem fogsz csalódni egy 100 ezres Givenchy szemüvegben.


A Ralph Lauren kicsit alacsonyabbra van pozícionálva mint amiket eddig itt felsoroltam. A Ray Ban szemüvegek egy fokkal talán jobbak. De nem drasztikusan.

A Ray Ban ár érték arányban teljesen jó. Én személy szerint nem szeretem, totál mainstream lett az utóbbi időben, dög unalmas. És mindenki azt hiszi, hogy ez a szemüvegben a legteteje, és a luxus, aki RayBan-t hord, az ultramenő.

2021. márc. 4. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igazából azért kérdezem, mert nekem a Moscot napszemüvegek tetszenek, csak ugye azok 100 000ft körül vannak, viszont találta egy Ralph Lauren fazont, ami külsőleg is meg méretben is hasonlít a Moscot-ra és csak 40 000ft. És nem tudom, hogy a Mosocotot vegyem meg 100-ért vagyok, inkábba Ralph Laurent 40-ért ha már ugyanúgy néz ki és olcsóbb?
2021. márc. 4. 15:28
 5/5 anonim ***** válasza:

Nincs gond a Ralph Laurennel szerintem.


És aki lepontozta a #3-as válaszomat, az elárulhatná miért :D.

Elég jó rálátásom volt egy időben ezekre. Higyjétek el, ez így van. Aki meg kételkedik, annak ott a Gugli. Rá lehet keresni melyik márkát melyik szemüveggyártó cég gyártja. Aztán lehet csodálkozni, hogy ugyan ott készülnek :D.

2021. márc. 5. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!