Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Gáz magassarkút venni ha úgy...

Gáz magassarkút venni ha úgy alacsonyabb a férfi? Vagy úgy egyáltalán magas lányként?

Figyelt kérdés
Nem szoktam azt hordani, de nyáron leresztelőre megyünk a párommal. (keresztszülők leszünk). Már nézegetek ruhákat. De csak olyanok tetszenek amikhez magassarkú nézne ki jól. Viszont ha azt felvenném akkor magasabb lennék a páromtól. Meg alapból elég magas, 178cm-es vagyok. Szerintetek ciki lenne? Ilyen 7-8cm.es sarkakat néztem.
2021. márc. 5. 14:05
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
keresztelőre
2021. márc. 5. 14:05
 2/15 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem nem gáz, én is szoktam a 180 cm hez L
2021. márc. 5. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
85%
Párodat kérdezd meg elsősorban. Engem pl zavarna ha a barátnőm magasabb lenne nálam, de mondjuk engem már az is zavar ha egy férfi társam magasabb :D
2021. márc. 5. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 Sunshinedoll ***** válasza:
94%
Nem gáz. Azt vegyél, ami jól esik.
2021. márc. 5. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 alletta ***** válasza:
86%
pároddal beszéld meg. amúgy szerintem nem gáz.
2021. márc. 5. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
89%
Alacsony férfiként mondom: nálam 4-5 cm. elmegy.
2021. márc. 5. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
0%
Hát, ha azt szeretnéd, hogy kellemetlenül érezze magát, nyugodtan. De amúgy 178 centihez mi a fenének vennél magassarkút? Így is elég férfias a magasságod.
2021. márc. 5. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
3%
Nekem gáz lenne, én érezném magam rosszul egy nálam kisebb pasi mellett, nem véletlenül olyat választok, akinél ez a kérdés akkor se merül fel, ha én magassarkúban vagyok.
2021. márc. 5. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

7-es, egyáltalán nem gondolom férfiasnak a magasságom. Ahogy egy 175cm-es férfit, vagy kiebbet sem gondolok nőiesnek.

Azért, mert te mondjuk nem vagy nálam magasabb még lehetek nőies. Nem ezen múlik. Magassarkút meg azért vennék, mert szerintem egy csinos ruhát nagyon tramplivá tud tenni egy lapostalpú cipő.

2021. márc. 5. 16:57
 10/15 anonim ***** válasza:
0%
Magasabb vagyok nálad, de nem ezért írtam, hanem mert én a te helyzetedben nem hoznám kellemetlen helyzetbe a párom. De te tudod.
2021. márc. 5. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!