Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » About you megbízható oldal? T...

About you megbízható oldal? Tapasztalatok, vélemények kiszállításról, fizetésről stb?

Figyelt kérdés

Esetleg más oldalak, amik megbízható, viszonylag gyorsan szállítanak.


Bonprixtől rendeltem, az olyan fifty-fifty,



2021. márc. 7. 18:20
 1/10 anonim ***** válasza:

About you megbízható oldal? - igen

Tapasztalatok, vélemények - neha az adott marka sajat webshopjaban jobb a kedvezmeny, ezert meg kell nezni eloszor azt is.

kiszállításról, fizetésről - ingyen volt, de ezt irjak. nekem 3 munkanap alatt megerkezett, asszem GLs szallitott, paypallal fizettem.


Más: LPP boltok, H&M.

2021. márc. 7. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Szerintem nagyon megbízható:) velem 2x is előfordult mar hogy nem volt jó a méret, vagy élőben nem tetszett amit rendeltem, kb másnap jöttek is érte, ingyen vissza vitték, és pár nap múlva ott volt minden visszatértítve a számlámon.

Ez nekem nagyon pozitív,mondjuk az viszont nem, hogy nem véletlen kellett ezt azt visszaküldenem, szóval van ami sokkal szebb a képeken, mint igazából. De hát ha nem tetszik akkor visszakuldod

2021. márc. 7. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nagyon megbízható, amióta elérhető nálunk azóta rendelek. Sosem volt még cserébe egy terméken sem, szerencsére mindig jók. Gyors a kiszállítás, sok márka elérhető, és vannak különlegesebb darabjaik is.
2021. márc. 7. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
korrekt cég minden szempontból, de az árakat figyelni kell valóban
2021. márc. 8. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat 😊😉
2021. márc. 8. 06:42
 6/10 anonim ***** válasza:
71%

Megbízható igen. Viszont az árazás az néha pofátlan :D.

Van, hogy másfélszeres áron adnak valamit, mint a hivatalos márkahonlapon.


Jól meg kell nézni az árat, mielőtt megveszed. Kis kutakodással, lehet feleannyiért megtalálod ugyan azt máshol.

2021. márc. 8. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Waltergabor válasza:
Kétszer rendeltem, harmadszor nem fogok. Hibás árukat kaptam. Februárban a megküldött kabát zsebén lévő patent ki volt szakadva az anyagából. Márciusban a 3 db-os egység pólócsomagból az egyik póló egy számmal kisebb volt mint a többi, úgy hogy a címkéjét áthamisították (átvarták) nagyobbra. Ennyi.
2021. márc. 25. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Vissza lehet küldeni, ha hibás a termék.
2021. márc. 25. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Erről a méret és téves termék problémáról sokat hallottam, csak kíváncsi voltam, hogy mennyi az aránya a siker-téves esetek között
2021. márc. 25. 19:23
 10/10 Waltergabor válasza:
Persze vissza lehet küldeni (egyébként valahol ez az eladó kötelessége és nem kegy), de őrült macera: eredeti csomagolásban add fel a GLS-nél , vagy a Postán, küldlevéllel és a visszatérítési nyomtatvánnyal, aztán egyszer majd vissza kapod a pénzed. Persze kezdheted előről a vásárlást, mert cserélni azt nem lehet. Na, ennyit biztos nem ér az egész szerintem. Nálam 2-ből 2-szer kellett volna vissza küldenem a hibás teljesítést. Ez egy vicc.
2021. márc. 26. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!