Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen cipőt vegyek fel...

Milyen cipőt vegyek fel tavaszra ezekhez a ruhákhoz? L

Figyelt kérdés
Szóval szűk (kockás) miniszoknyákhoz, meg feszes egyberészes ruhákhoz milyen cipőt vegyek fel? Sportcipő béna hozzá. Magassarkút szeretnék de a csizma nem túl tavaszias, a szandálba pedig még fázik a lábam. Ötlet?
2021. márc. 7. 23:35
 1/7 anonim ***** válasza:
37%
Oxford/dandy cipő esetleg?
2021. márc. 7. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
boka csizma
2021. márc. 8. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
67%
A sportcipő miért béna hozzá? Egyszerű fehér utcai snaeker elég sok ruhához menne, és kényelmes is. Ha ez nem opció, akkor én is egy kényelmes nem túl magassarkú bokacsizmára szavaznék, vannak kimondottan tavaszias darabok is.
2021. márc. 8. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
83%
Nőiesebb ruhához NE vegyen sportcipőt. Kiráz a hideg az órmótlan futócipőktől, ahogy mindenhova bejöttek. Megvan a maga létjogosultsága annak is, lazább, sportosabb cuccokhoz vagy normál nadrágos viseletekhez való (vagy futáshoz :D).
2021. márc. 8. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én tornacipőt szoktam(converse), így nem túl elegáns hétköznapra de mégis jobb mint sportcipővel
2021. márc. 9. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nemcsak ormótlan futócipők léteznek:

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

2021. márc. 9. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én tornacipővel vagy balerinával hordanék ilyesmit.
2021. márc. 9. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!