Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ez fiúként mennyire ciki?

Ez fiúként mennyire ciki?

Figyelt kérdés

Szerintetek mennyire elfogadható ha 1 fiú gumicsizmat hord utcán (esős időben)? Sokszor szoktam sétálni a közeli erdőben, de ha aznap esik vagy előző nap esett akkor célszerű gumicsizmat húzni. Viszont h eljussak az erdőbe, át kell mennem a fél városon. Kicsit szégyelnem sok ember közt hordani. Ez mennyire elfogadható?


18/F



2021. márc. 8. 10:32
 1/10 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem semmit nem kell rajta szégyellni. Erdőben meg tényleg praktikus. Eső nélkül is sokszor tiszta viz az erdő környéke kora reggel.
2021. márc. 8. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
tekintve hogy kb lehetetlen vízálló cipőt venni (túraboltokon kívül), így szerintem teljesen rendben van a gumicsizma
2021. márc. 8. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
91%
Teljesen elfogadható, nekem is van.
2021. márc. 8. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Előző vagyok: 36/F
2021. márc. 8. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

#2 vagyok, közben elolvastam a leírást. én egyetem alatt jártam terepgyakorlatra. az első évben a Parlament közelében laktam, én onnan csattogtam egészen Soroksárig térdig érő gumicsizmában, munkásruhában :D marhára nem érdekelt ki mit gondolt rólam, nem fogok csiniben terepre menni.

nő vagyok amúgy

2021. márc. 8. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
5%

Nőként oké. Ott a különböző (akár nagy, neves) divatházak / márkák is árulnak gumicsizmát.


Férfiként szerintem igen is gáz utcára felvenni :D

Praktikum ide vagy oda, nevetséges az egész.

2021. márc. 8. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
82%
rajtam egy sáros, csíkosra rugdalt, khakizöld horgászcsizma volt, munkaruhával párosítva az 5. kerület kellős közepén. nőként tök oké
2021. márc. 8. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
93%

Nyugodtan vedd fel nem kell hagyni hogy a pitcsák minden ruhánkat elszedjenek,

Amúgy inkább férfiak szokták viselni, de szutyok időben logikusnak tűnik.

2021. márc. 8. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
91%

figy kérdező, kérdésenként öregszel. voltál 17, itt 18, máshol már 19

nem kell hazudozni, hordd nyugodtam a gumicsizmát, mindegy hány éves vagy.

2021. márc. 9. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez teljesen rendben van, ne érdekeljen mit gondolnak mások. Ha nagyon zavar vidd hátizsákban aztán az erdőnél cseréld át.
2021. márc. 18. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!