Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Fiúnak ez nm gáz?

Fiúnak ez nm gáz?

Figyelt kérdés

Szóval ahol én élek, itt ma esett az eső. Mindenhol nagy tocsak vannak.

Este tervezek menni sétálni a barátnőmmel. Nyugodtan húzhatok gumicsizmat? Esetleg úgy vegyen fel h rá húzzam a nadrágom szárát h a barátnőm ne vegye észre? Kicsit felek h mit gondol arról ha 1 fiú gumicsizmat hord.

Nektek mi a véleményetek erről?

17/F



2021. márc. 8. 16:25
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Miert lenne baj h gumicsizmaba vagy?
2021. márc. 8. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
94%
Az, hogy húzzál még rá egy sárga, kapucnis esőkabátot, a derékövedbe meg csúsztas be egy baltát 😆 És lehetőleg olyan környékre vidd, ahol senki sem hallja a sikolyát 👍 😀
2021. márc. 8. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Én pesti vagyok, de amikor jön az esős szezon mindig gumicsizmát hordok. Szerintem nem gáz :)

2021. márc. 8. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
menj mezítláb. az sokkal jobb, egyrészt mindenbe bele lehet tapicskálni, érzel a lábaddal a talajt, használod a lábujjaid, amit cipőben nem, másrészt sárban a legjobb, ha meg vizes a lábad, vicces talpnyomokat tudsz hagyni midenen,ami száraz :D
2021. márc. 9. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Írtad privátot, de ide is leírom. Ha mondjuk a csaj is gumicsizmában lesz, és úgy teszi szóvá, hogy miért abban vagy, akkor te is nyugodtan mondhatod neki ugyanezt.


Ugyanis ez nem olyan, ha a barátnőm magassarkút hord, akkor a pasijaként én is hordhatok azt. Azért csak férfiak vagyunk. Viszont a gumicsizma más. Nevetséges, hogy csak nők hordhatják. Bár ez az egész abból indul ki, hogy pasikon eleve nem is látni hosszú szárú csizmát, míg nők közül rengetegen. Nem is értem ezt.🙄

2021. márc. 10. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!