Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Heavy Tools márkáról mi a...

Heavy Tools márkáról mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
Szerintem! minőségben nagyon ott van, jól is néznek ki, kellemes áron vannak. Ha egy nyugati márka lenne, simán 2x-es áron adnák őket szerintem.

2021. márc. 8. 16:38
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen megvoltam velük elégedve.
2021. márc. 8. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Hú de rég nem láttam ezt a márkát

200-es években csucskategoria volt az biztos. Ára is rendesen meg volt

2021. márc. 8. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
86%
2000-es
2021. márc. 8. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Minőséget nézve nekem is jó tapasztalataim vannak vele, főleg téli/sícuccaim voltak onnan. Kesztyű, aláöltözet, sízokni, ilyesmik. De a sima utcai női ruháik nekem annyira semmilyenek, nagyon nem az én stílusom. Amelyiknek van valami erőteljesebb designja, mintája azok nem tetszenek, ahhoz meg kicsit drága hogy innen vegyek egyszínű meg sima csíkos pólókat.
2021. márc. 8. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Hervisben-intersportban is lehet kapni, allee-ban is van boltjuk, premeir outletben is (ezek amikről tudok)
2021. márc. 9. 06:54
 6/17 anonim ***** válasza:

egysrészt magyar, másrészt szeretem, haramadérszt kicsit drága, meg szerintem amennyibe kerül lehetne tartósabb.


de ettől még van tőlük vagy 3 kapucnis pulcsim, kabátom, széldzsekim, a táskám is HT

2021. márc. 9. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Egy Helly Hansenhez, columbiahoz képest nem drága egyáltalán, és minőségben nem áll tőlük messze.
2021. márc. 9. 11:20
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
A 20 ezres cipőjük olyan minőségű mint egy 3 ezres kínai cipő.
2021. nov. 9. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

Hát, megváltozott most kicsit a véleményem...


most vettünk egy télikabátot, majdnem 40ezerért, és egy rakás sz.ar, beleizzad az ember, mert gagyi műszálas az egész, nincs semmi légáteresztő képessége.


Jól néz ki, aztán megveszed, hazaviszed, és kiderül amint elkezded hordani, de természetesen már nem veszik úgy vissza, mert használt :)

2022. jan. 20. 13:40
 10/17 anonim ***** válasza:
Én elégedett vagyok velük
2022. jan. 20. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!