Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen stílusú ruhákat hordotok?

Milyen stílusú ruhákat hordotok?

Figyelt kérdés
16 eves lany vagyok, stilusvaltason gondolkozom mert eddig a tipikus farmer-pulcsi volt mindig rajtam de nem igazan tudom hogy kezdjek neki, mely ruhadarabok tetszenek nekem es szeretnek otleteket meriteni.

2021. márc. 8. 19:26
 1/10 anonim válasza:
0%
Lo😂 ha Ez segit es erre gondoltal😂
2021. márc. 8. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Nézelődj pintereszten, meg online a boltokban.

A stílusom elég csajos, szoknya, virágos minták. Semmi sportos ruha és farmerba max. boltba megyek, de oda is ritkán veszem csak fel.

2021. márc. 8. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
19:46 es telen hogyan oldod meg farmer nelkul? :D
2021. márc. 8. 19:49
 4/10 anonim válasza:
0%
😂😂😂👍👍👍
2021. márc. 8. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Vannak nem farmer anyagú nadrágok is ám :D
2021. márc. 8. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
73%

Csak egy kérdés: az, hogy mi milyen stílusú ruhákat viselünk, téged miben segít hozzá ahhoz, hogy kialakuljon a személyes stílusod?

Ha random elkezdjük beirkálni ide, hogy Adidas Superstar, virágmintás trapéz farmer, szegecses dzseki, akkor te holnaptól elvetsz mindent ami tetszene neked, és ezekben fogsz virítani?

Oké. Keresed magad. Unod a cuccaidat. Nekem is volt ilyen periódus az életedben.

Csak az számítson, ami NEKED tetszik. Ne egy ajánlás, vagy egy aktuális trendhullám miatt akard belepasszírozni magad egy bizonyos stílusba.

Szemlélődj, nézegess eltérő hangulatú és szabású képeket, ruhákat, ékszereket, és így könnyebben megtalálod, merre érdemes nézelődnöd, és mi az, ami valószínűleg soha nem lesz a stílusod része.

2021. márc. 8. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Világ életemben farmer+pulcsi kombós voltam, néha elgondolkodtam azon, hogy kéne pár csajosabb ruhadarab de annyira nem éreztem jól magam bennük és ez látszott is nagyon rajtam, hogy mindig visszatértem a jól beválthoz és most már nem is eröltetem.
2021. márc. 8. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Konzervatív szabású, sötét színű ruhákat hordok, de néha felvesznek egy-egy merészebb darabot. Kedvencem egy sötétzöld, lábszárközépig erő ingruha, aminek saját megkötős övé van és lefelé bővül.

Imádom a fekete bőr cuccokat. Táskák, bakancsok, kesztyű, kabát, minden jöhet ami fekete bőr.

A stílusom valahol a Dark academia és a 40's vintage között van.

23N

2021. márc. 9. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
83%
deszkás
2021. márc. 9. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Itthon, hétköznapokon fekete felsőket több-kevesebb csipkével vagy szegecsekkel és choker nyakláncokkal.

Melegebb időben fűzős miniruhákat “denevéres”, kézfej felé bővülő ujjakkal, platform bakanccsal, máskor ugyanez bandás pólóval, fekete skinny nadrággal és bőrdzsekivel, napszemüveggel és különböző kalapokkal, melyek pont úgy néznek ki, mintha a kedvenc zenészeimtől loptam volna őket.

2021. márc. 9. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!