Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Nike 270 React megéri az árát?

Nike 270 React megéri az árát?

Figyelt kérdés

Egy ideje nezegetem,tetszik az a cipő,de jelen helyzetben esetleg rendelni tudnék,ha egyáltalán megéri :/

Mik a tapasztalatok?

Mennyire veszi az a láb formáját?

Kényelmes?

1 mérettel nagyobb kell belőle mint amúgy a labmeret? (Mert szűk az orra)

Mit gondoltok róla?



2021. márc. 8. 20:12
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem!

Szépkártyámon bentragadt kb 150 000 forint a szabadidő zseben, úgyhogy én megvettem 3 darab 50 000 forintos sportcipőt, igazából nem nyújt többet mint a ~ 10 000 forintos sportcipő. Szerintem tovább fogja bírni, de ha jelenleg megterhelő lenne neked akkor ne vedd meg, semmi pluszt nem ad!

2021. márc. 8. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha tetszik, és úgy gondolod illik a stílusodhoz, megéri.

A méretezése TTS elvileg, nem kell nagyobb, viszont nike.com-on van egy size chart, ami segít, hogyan mérd le a lábad és milyen méret kell neked.


Az előző nem tudom milyen márkájút, modellt vett és hol, de mindegyik Air Maxem nagyon kényelmes, évek múlva is ugyanúgy. Pl.: egy 720-nál nagyon érezni az "air sole"-t még más Air Maxről váltva is, pedig azok is elég kényelmesek.


A személyes véleményem a 270-ről: nekem csak egy modell jön be a Travis Scott, a többi nem annyira.

2021. márc. 14. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Kiegészítés előzőhöz: az hogy megéri vagy nem, elég szubjektív, mivel nekem nem jönnek be, kivéve azt az egyet amit írtam, nem érné meg.
2021. márc. 14. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!