Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A Dr.Martens Smooth 1490-es,...

A Dr.Martens Smooth 1490-es, bordó bakancsban van acélbetét ? (10 lyukú)

Figyelt kérdés
Olyat szeretnék venni, de nem tudom van e benne acélbetét. Ha van, az mindenképpen plusz pont.
2021. márc. 9. 00:55
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Én még nem találkoztam ilyenfajta bakancsokkal amikbe ne lett volna acélbetét.Azt tudom hogy a Martens-ek nem orrvarrottak,de csak ennyiben különböznek más márkájú bakancsoktól,tehát acél van a Maetens-ekbe is.
2021. márc. 9. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
Martens-ekbe
2021. márc. 9. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia, nincsen.

A honlapjukon meg tudod nezni a kulonbozo modelleket, amelyik acelbetetes annak steel-toe van a leirasaban.


Itt van az, amirol kiirtad a kerdesed:

[link]


Es itt van peldanak egy acelbetetes:

[link]


Ranezesre ugy lehet oket megkulonboztetni legkonnyebben, hogy az acelbetetes modelleknek vastagabb, kerekebb az orruk, mig az acel nelkulieknek jobban elvekonyodik, kicsit finomitva a bakancs megjelenesen ezzel.

2021. márc. 9. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Metionin ***** válasza:
Nincsen, nekem olyan van fehérben.
2021. márc. 9. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nincs, 10sorosból a 1919 és a 8761-esben van.
2021. márc. 9. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!