Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Viharos időben hosszú ujjú...

Viharos időben hosszú ujjú póló alá elég egy vastag kabát?

Figyelt kérdés

Mindig túlöltözöm és ilyenkor leizzadok nagyon.

Általában rövid ujjú pólókat hordok és hozzá egy kardigánt és rá a kabátot.

De ezt csak megszokásból talán, nem mindig kényelmes.

Szeretnék hosszú ujjú pólókat is hordani, csak nem tudom így hogy kell rendesen felöltözni hideg, szeles és viharos időkre vagy télen akár.

Ilyen sima hosszú ujjú pólókra elég egy vastag kabát vagy kell azért egy kardigán is de úgy nem lesz meleg?

Nyakat eltakarni elég lesz egy sál is, mert a rövidekhez ugye ott a kapucni ami eltakarja de hosszúnál nem szeretnék ennyire felöltözni.

Csajok, ti hogy öltöztök hideg időben ha nem nézzük nagyon a nőies öltözködést, csak hogy kényelmes legyen és ne izzadjunk le?

23L



2021. márc. 13. 20:08
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha így bebugyolálod magad, akkor ne csodálkozz, ha izzadsz, mint állat!

Elég egy jó béléses széldzseki is, egy trikó meg egy pulóver, nem feltétlenül kell ahhoz vastag kabát!

2021. márc. 13. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha a póló alá veszed a kabátot,az furán néz ki!

Inkább fordítva!

2021. márc. 13. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
2.nem úgy értem hanem póló és arra rá...és azt hiszem így is írtam!
2021. márc. 13. 20:30
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
2es vagyok,szalagcímben nem így írtad!
2021. márc. 13. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
4.ja bocsessz akkor nem figyeltem :D...
2021. márc. 13. 20:39
 6/7 A kérdező kommentje:

amúgy igazatok van.

mindig felöltözöm pedig sokszor még téli időben sem fázom igazán mert mikor volt utoljára vastag havas tél nem?

de amúgy is csajok ti hogy szoktatok öltözködni?

váltani akarok rövid ujjú pólóktól hosszú ujjúakba mert van sok de nem hasnzáltam valamiért.

2021. márc. 13. 20:41
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem igazán oszt,szoroz az, hogy rövid, vagy hosszú ujjú a póló, maximum a karodat melegíti. Az már érdekesebb, hogy ahova mész, ott mennyire elég benn egy hosszú ujjú felső. Én mondjuk fázós vagyok, simán jól esik a hosszú ujjú felső, kardigán, popsit betakaró pufikabát még most is. :D
2021. márc. 14. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!