Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szereted a selyem szatén...

Szereted a selyem szatén hálóruhát, pizsamát, hálóinget? Ha igen, miért?

Figyelt kérdés

Én imádom. Olyan szép fényes, elegáns, hűvös, kellemes az anyaga. 1 éve csak ilyenekbe alszok. Van nekem hosszú köntös, pizsama, rövid pizsama, hálóing.

Hasonlók.

Későbbiekben szeretnék rózsaszínbe, lilába, ezüstbe, kékbe, pirosba hosszú köntösöket és hálóingeket.

Selyem szatén ágyneműt is ki szeretném próbálni majd.


[link]


[link]



[link]



[link]



[link]


[link]


[link]


[link]


[link]



2021. márc. 16. 13:24
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem, mert a selyem, nylon nem szívja magába az izzadtságot, hanem megül rajta, és nagyon büdös lesz benne az ember. Nekem pl. egyáltalán nem büdös a lábam, kivéve, ha harisnya/harisnyazokni van rajtam.


Párnahuzatnak nagyon jó, mert a haj nem lesz durva tőle.

2021. márc. 16. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem szeretem, egy pamut pólóban és egy rövidnadrágban vagy alsóneműben sokkal jobban alszok. De elfogadom, hogy másnak ez kényelmes, nem vagyunk egyformák.
2021. márc. 16. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hálóingem volt ilyen, soha többet...
2021. márc. 16. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szépnek szép, volt fotózás amire pont jó volt. De használatra borzalmas.
2021. márc. 16. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Kerdezovel egyetertek. Agynemu szaten. Egy halom szatenkontosom van es pizsaim,de melltartoban meg bugyiban alszom.
2021. márc. 17. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!