Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mi a véleményetek olyan 26 és...

Mi a véleményetek olyan 26 és 30 év közötti nőkről akikre ez jellemző?

Figyelt kérdés

Ruhatárának 80%-át Mango ruhák teszik ki, a maradék 20% hazai tervezői darab. Ékszerekből csak minőségre törekszik és minimalizusra, ez minimum ezüst alapanyag (szintén hazai tervezőktől), de inkább fehér arany. Sokféle designer parfümje van különféle évszakokhoz és alkalmakhoz(Mugler, Dior, Guerlain, Givenchy és Burberry házból), táskákból kevés van, de azok márkásak (Mango, Zara, RAINS, Michael Kors - utóbbiból a letisztult darabok, például benning satchel széria).

Ez már számotokra sznobizmus, ha nem hajlik át felhalmozásba, vagy inkább egy minőségre adó nő képét festi?



2021. márc. 17. 00:11
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
65%
Szerintem ez kozepkategoria. Ilyenekkel nem vaghatsz fel.
2021. márc. 17. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
72%

Hidd el, a pasiknak fingja se lesz róla, milyen márkájú a ruhád meg a táskád.


És nem, nem minőségi nő leszel ettől, hanem feltűnési viszketegségben szenvedő.

2021. márc. 17. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 Noren1989 ***** válasza:
16%
Szerencsére nem ismerem ezeket a màrkàkat, de szememben a minőség az egyedi daraboknàl kezdődik.
2021. márc. 17. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
49%
Nem keves penzbe mernek fogadni hogy kinais ruhakban szebb vagyok naluk😆
2021. márc. 17. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:

Azért én a kínais ruhák minőségét, mind anyaghasználat, mind szabás tekintetében, nem említeném egy lapon a magyar tervezői darabokkal. :D

Főleg, hogy a kérdés inkább hangsúlyozza a minőségi, mintsem a mennyiségi szemléletet.

2021. márc. 17. 08:59
 6/28 anonim ***** válasza:
83%

az a véleményem, hogy nem az én világom. nem is annyira a ruhák, inkább az ékszerek, parfümök miatt. na meg a "kevés táska" az nálam kettőt-hármat jelent.

de nem nézem le. sznobnak csak akkor tartom, ha ezek miatt többnek hiszi magát másoknál.

2021. márc. 17. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
100%

Aranyos, hogy szerinted a Mango meg a Zara márkás... :D A Fast fashion boltokat én nem említeném egy lapon a Michael Korssal.

De ezen kívül átlag vagy. A korosztályod 90%-a onnan öltözik/olyan szintű boltokból öltözik mint te, rengeteg nő van akinek kevés ékszere van, de az nemesfém, az ezüst pedig egyébként sem drága. A parfüm pedig...sok tizenéves is ezeket hordja, nem olyan ritka ez...Régen én sem gondoltam volna, de meglepően sok nőnek vannak drága parfümjei (sokszor a kínais ruhák mellé).

Ez nem sznobizmus, ebben semmi extra nincs, egy átlag nő vagy, akinek fontos a minőség. Egyébként én is hasonló vagyok.

Sznob akkor lennél, ha csak luxusmárkáktól lennél hajlandó öltözni, és pl a Zarát már gagyinak gondolnád.

Elhiszem, hogy te a környezetedben ezzel különleges vagy, de a nagy átlagban nem. Én pl olyan faluban nőttem fel, ahol a New Yorker meg a H&M az átlagnak túl drágának számított, nekem meg az volt a minimum.

2021. márc. 17. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
90%
Cipőket nem írtad. De alapvetően ezt még nem gondolnám sznobizmusnak. Persze nézni kell azt is, megengedheti-e magának. Ha erőn felül költ külsőségekre, ahelyett hogy mondjuk lakásra spórolna, az gáz.
2021. márc. 17. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 A kérdező kommentje:
Én speciel a lakásspórolással nem értek egyet, mert teljesen korrekt az albérlet-rendszer a mostani csok és babavárók által felvert lakásárakhoz képest. Nem mindenki akar saját ingatlant, pláne a szabad munkaerőáramlás miatt.
2021. márc. 17. 11:50
 10/28 anonim ***** válasza:
56%

Én a Mangoban még sosem láttam csinos ruhadarabokat. Mind inkább idősebb korosztálynak való, de inkább őket sem kínoznám velük. Túl egyszerű, semmilyen ruhák.

Tehát inkább komoly nőnek gondolnám azt, aki onnan öltözködik. A márkák hajszolása is inkább érettebb nőkre jellemző.

A parfümhasználat szintén. Öreges, asszonyos nő lehet.

2021. márc. 17. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!