Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek milyen ez a...

Szerintetek milyen ez a Bottega Veneta táska, jól néz ki?

Figyelt kérdés
[link]
2021. márc. 24. 01:36
 1/5 anonim ***** válasza:
74%
nekem az a nagy aranylanc abszolut nem tetszik, olyan ciganyos, izlestelen, gagyi hatasa van, hiaba, h majdnem 3000 euro a taska. ennyiert sokkal szebbeket talalni.
2021. márc. 24. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
49%
Soha nem venném meg, sőt soha nem is hordanam az én izlesem fényévekre messze áll ettől, egyetértek az elsővel.
2021. márc. 24. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
58%
merész egy darab, de nagyon jó szerintem
2021. márc. 24. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
56%
Megkerdezted szerintem milyen ez a táska elmondtam a véleményem és mivel negatív lelettem pontozva, mikor az igenyeidet elégítettem ki a valaszommal. Szánalmas😂😂
2021. márc. 24. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Minden választ pozitívra értékeltem (kivéve ezt az idehányásodat, amire most reagálok), mert véleményt kértem és kaptam, ez pedig akármilyen, értékelendő. Arról nem tehetek, hogy más nem találta valami miatt hasznosnak. Ezt már több kérdésnél is láttam, hogy a lepontozott válaszoló azt hiszi, a kérdező csinálta. A statisztika nem így áll össze, talán egy 5-6 évesnek is teljesen nyilvánvaló lenne így az internet fénykorában, úgyhogy ha valami szánalmas, akkor ez a hozzáállásod, hozzá nem értésed - még 100 indokolatlan 😂 hangulatjellel is.

:)

2021. márc. 25. 00:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!