Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mik a mai divatos férfi...

Mik a mai divatos férfi nyakkendő márkák?

Figyelt kérdés

Szeretnék nyakkendőt vásárolni egy 27 éves fiúnak. A Gucci oldalán nèztem a nyakkendőket, kb. 60 ezerbe kerül darabjuk. Születésnapra szeretném venni. Olyan pozícióban dolgozik, ahol napi szinten kell elegánsan megjelenni. Azt viszont sajnos nem tudom, hogy mik a mai divatos márkák, 60 ezer forintot sokallok egy nyakkendőért. Nem szeretnék no name darabot venni, mert ezen kívül mást nem szándékozok neki adni a születésnapjára.


A gucci oldalán ezt néztem, ez a minta nem ciki? [link]


2021. márc. 28. 20:24
 1/4 anonim ***** válasza:

Hát erre azt tudom mondani, hogy az anyagi helyzetetektől függ.

Ha vagytok olyan helyzetben, hogy 65 ezer egy nyakkendőre belefér, akkor jó ajándék egyénként, mert szép, és minőségi. Meg nem üt el a többi outfittől illetve életkörülményeitektől. Érted. Hülyén néz ki, hogy amúgy akinek veszed, az egy H&M-es öltönyben jár egy 15 éves Passattal.


Én mondjuk ennyiért, a hivatalos oldalról ennyiért nem vennék nyakkendőt. A Gucci outletjeiben harmadennyiért kapni hasonlóan szépeket. Azokra azt mondom 20-25 ezret megérnek. Nekem is van.


Ha sokallod (amit amúgy megértenék), akkor próbálkozz valami kevésbé magasra pozícionált márkával.

Szerintem pl. egy Ralph Laurennél és vannak szép nyakkendők. De az is 25-30 ezer.


Tényleg ez az egész az anyagi helyzetetektől függ.

2021. márc. 29. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Van online is gucci outlet?
2021. márc. 30. 02:41
 3/4 anonim ***** válasza:

Nincs. Legalább is hivatalos az nincs.

A hozzánk legközelebbi az Ausztria / Pandorfban van. Viszont ez meg zárva van jelenleg vírushelyzet miatt, meg amúgy is problémás a kijutás.


Interneten van sok megbízható oldal, aki forgalmaz Guccit is. Ezek sem outlet áron vannak, viszont lehet elcsípni akciókat.

2021. márc. 30. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm!!
2021. márc. 31. 22:51

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!