Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Melyik acélbetétes bakancs a...

Melyik acélbetétes bakancs a legjobb a 3 közül?

Figyelt kérdés

3 éve vettem egy 15 soros Steel bakancsot, nem teljesen feketét, fehér koptatásokkal. Nagyon érzékeny volt, minden karcolás meglátszott rajta, ettől függetlenül még mindig jól néz ki és még mindig szoktam hordani, de tavaly rendeltem wishről egy martens utánzatot, ami amúgy eléggé visszaadja, és azóta sokkal többet hordom azt, mert könnyebb a lábamnak, könnyebb befűzni és nem olyan csizma szerű, de mégsem az az igazi acélbetétes bakancs.

Még mindig szeretem a steelt is, de egy mérettel nagyobbat is rendeltem belőle mint kellett volna, és már kezd zavarni hogy hatalmasnak tűnik benne a lábam, valami elegánsabbat szeretnék. Nincs baja, de úgy érzem már kiszogálta az idejét.


Új bakancsként csak 10 soros jöhet nálam szóba, és főként az érdekel, hogy a 3 márka közül melyiknek a legjobb a minősége, szívem szerint Shellys rangers bakancsot vennék, de már sehol nem találtam, használtan meg nem akarok olyan cipőt venni 15 ezerért aminek már le van kopva az eleje. De ha vki tud ajánlani vmi hasonlót 25 ezerig, azt megköszönném.


[link]


[link]


[link]



17/l



2021. márc. 29. 11:40
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
Egyik márkát sem ismerem de nekem az első tetszik mert hasonlít a Shellysre. A második szóba sem jöhetne nálam mert egy az egyben Steel, azt meg utáltam, sosem tetszett mert nagyon bumszli.
2021. márc. 29. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
Altercoreról nekem jókat mondtak bakancsos csoportban, maximum nem olyan kényelmes, mint ez meg amaz, de majd úgyis be fog törni...osztom az elsőt, hogy külsőre abszolút az tűnik a legjobbnak.
2021. márc. 29. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
2%
Fiúkon mind jól néz ki.
2021. márc. 30. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
0%
Nő nem hord férfi bakancsot.
2021. márc. 30. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:
Akkor anyátokat:)
2021. márc. 30. 09:10
 6/27 A kérdező kommentje:
Végül egy 10 soros Invadernél tettem le a voksom.
2021. márc. 30. 09:37
 7/27 anonim ***** válasza:
Amúgy a jövőre nézve, shellysek vannak facebook marketplacen jó állapotban is! Ha kislábú vagy mákod van
2021. márc. 30. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
#4 persze, a steel meg brahiból gyárt 36-os mérettől és még véletlenül sem ezért mert van rá kereslet.
2021. márc. 30. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
2%

Látom kérdező minősítetted magad, amilyen a ruházkodásod olyan a mentalitásod.

Ennyi meleget egy rakáson.

2021. márc. 31. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:
Oké, nem tudom honnan szöktél, de feltettem egy kérdést egyszerűen arról, hogy 3 ruhadarab közül milyet ajánlanak minőségben, te meg ez alapján elkezdtél arról pampogni, hogy én mennyire vagyok nőies, meg random belém kötni, mert máshol nem tudod kiélni magad aztán feljössz ide kötözködni, szerinted azért tettem fel ezt a kérdést mert arra vagyok kíváncsi hogy szerinted nők hordanak-e bakancsot?:)) fel nem tudom fogni hogy még mindig vannak ilyen emberek xdd te komolyan itt éled ki a családi feszkót vagy mi van? Xdd Tipikus, hogy egy egyszerű kérdést sem lehet feltenni, mert valami agyatlan úgyis beléd fog kötni valamiben. Szerintem állítsd le magad, mert ebben a kérdésben semmi olyan nem volt, ami alapján lenne itt bármi oka annak, hogy kötözködj, nem azt kértem, hogy véleményt nyilváníts rólam totál ismeretlenül, és hidd el, olyan nőies vagyok az acélbetétes bakancsomban amennyire nő csak nőies lehet, pont ugyanannyira, mint a 13 centis szandálomban, vagy akármiben, amit SZERINTED egy nőnek viselni kéne. De komolyan, 2021 van xddd néha nézz ki az utcára is, jótanács
2021. márc. 31. 08:17
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!