Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ez az oldal miért ilyen olcsó?

Ez az oldal miért ilyen olcsó?

Figyelt kérdés

[link]


Pl. Ez a cipő.


Nem hiszem hogy eredeti lenne, pedig ezt írják. De ha replika és kíváncsiságból megrendelem, akkor mennyi eséllyel tudom visszaküldetni?



2021. ápr. 1. 17:07
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Hát nagyon gyérnek tünik az oldal,még a képet se tudom megnyitni. Ha meg is lehetne,akkor is csak egy kép az kevés róla.

Meg amúgy se hinném,hogy 12 ezerért eredeti lenne.Szerintem a kommenteket is a cég írta róla.

2021. ápr. 1. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Mert az egész kamu, lehúzás. Onnan (is) lehet tudni, hogy az oldalon nincs semmilyen cégnév, illetve elérhetőség, mint pl. postacím, telefonszám. Az email címet hagyjuk, az ránézésre is kamu.
2021. ápr. 1. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

"De ha replika és kíváncsiságból megrendelem, akkor mennyi eséllyel tudom visszaküldetni?"

Ahhoz előbb meg kellene kapnod.

De a tököm teszem rá, hogy a pénzed sem, és terméket sem látnál abból, amit itt rendelsz.

Szóval kíváncsiságból küldd el az árának a felét inkább nekem, te is jobban jársz, meg én is.

2021. ápr. 1. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
100%
Tekintve, hogy az egy ~180.000Ft-os cipő, így szerintem nincs több kérdés.
2021. ápr. 1. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
100%
Ez egy nagy büdös kamu, még a vélemények is.
2021. ápr. 1. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!