Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Farmer méret kérdés pls....

Farmer méret kérdés pls. nagyon FONTOS!!!?

Figyelt kérdés
Szóval 189 cm magas vagyok, de vékony. A 31/32 méreteket írja több oldal is ahol hasonló méretű modellre adják rá a ruhát és oda van írva, hogy milyet visel. Viszont amikor rendeltem egy márkás farmert ezzel a mérettel, a bokámig nem ért le. Biztos, hogy a 31/32 az jó méret, és csak annál az egynél volt gáz? Szeretem ha leér teljesen, inkább én tűröm fel.

2021. ápr. 6. 15:48
 1/5 A kérdező kommentje:
Szóval milyen méret lenne a jó nekem? Ahol van 31/34 ott inkább az?
2021. ápr. 6. 15:49
 2/5 anonim ***** válasza:
Hány kg vagy?
2021. ápr. 6. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én 188cm vagyok, 78kg


Bershka, pull&bear meg newyirkerban veszek farmerokat


Leginkább 32es vagy 34eseket veszek.

A 34es kényelmesebb, de a 32es jobban néz ki, az is elég hosszú.


De ezek a sima laza, skinny nadrágok.


Van sima fekete nadrágom, ami inkáb ünneplős, az nem nyúlik, kicsit rövid a 32es.


Szóval bolttól és stílustól is függ*(skinny, slim, regular).

2021. ápr. 6. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
65 kg vagyok. Akkor skinnyből inkább 34-es hossz, a normálból meg 32? És derékban ha rám a 30 is jó (a 31-ből néha be kell csípni egy centit, mert enyhén bő a dereka), akkor a 30-asnak alapjában véve a szára is szűkebb, vagy azt nem befolyásolja a derék méret?
2021. ápr. 6. 16:31
 5/5 anonim ***** válasza:

Akkor te vékonyabb vagy nállam.

Akkora derélnál jó a 30.


Pont fordótva mondtam, a skinynél nekem jó a 32es hossza a 188cm-hez.


Szóval neked a 30derék-32/33hosszt javaslom.


Ha 30-30ast veszel, akkor kelthet szűkebb hatást a combon, térgyen, mivel rövidebb.


De fontos a jó méret választás, és az is hogy tudd mennyire szűk nadrágot akarsz.

Nagyon szűk= super skinny

Szűk= skinny

Kicsit szűkített= slim

Normál, elállós= regular

2021. ápr. 6. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!