Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Esküvői ruha varrásnál a...

Esküvői ruha varrásnál a felső résznél míder nélkül nem lesz jó?

Figyelt kérdés

A varrónőm esküvői ruhám varrásánál nem tesz sem mídert sem mell betétet a ruhába mondván hogy túl vékony az anyag és átlátszana.

Pedig így rendeltem meg.

Ez igaz lehet vagy csak nem akarja beletenni?

Nekem ez így nagyon nem tetszik...azt nem úgy csinálják hogy a míderre szabják rá az anyagot?

Halcsont lesz benne de attól még a mell rész nem lesz jó...



2021. ápr. 7. 10:26
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, MILYEN varrónöt kerestél, de neki az a dolga, hogy úgy varrja meg a ruhádat, amilyenre te akarod.

Ha erre nem képes, illetve szerinted már most látszik, hogy nem lesz jó, akkor miért engeded, hoyg teljesen elrontsa és valószínüleg igen drágán tegye tönkre az egészet?

2021. ápr. 7. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ahogy #1 írja. A varrónőnek az a dolga, hogy a te elképzeléseidet valósítsa meg. Tehet javaslatokat, nyilván ő a szakértő szem, elmondhatja hogy ez meg az miért nem jó ötlet, vagy hogy lehetne másképp csinálni. Ettől függetlenül ha te ragaszkodsz a miderhez, akkor meg kell oldania, hogy benne legyen és jól is mutasson. Ha ezt nem tudja megvalósítani, keress másik varrónőt, mielőtt nagyon lehúzna a mostani.
2021. ápr. 7. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Arról nem is szólva, hogy a gondolom, nem olcsó anyagot is tönkreteszi, és utána se ruha, se anyag, se pénz.
2021. ápr. 8. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!