Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A Letmicro-nál csináltott...

A Letmicro-nál csináltott Fruit of the loom rövidujjú környakas póló mennyire vastag?

Figyelt kérdés

A Letmicro-nál szeretnék most mintás pólót terveztetni, illetve rendelni, de nem tudom, hogy a póló anyaga mennyire vastag.

Pl. nyáriasabb időben sem túl meleg?

Tapasztalatok?



2021. ápr. 8. 17:25
 1/4 A kérdező kommentje:

Most látom hogy Gildan pólóra is lehet terveztetni.

Melyik a jobb?

2021. ápr. 8. 17:47
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Jómagam törzsvásárlója és partnere vagyok a letmicro-nak, csak Gildan pólóim vannak tőlük és mindegyikkel nagyon elégedett vagyok. Van 5 éves pólóm is, nyilván már a sok mosástól fakult (nem kikopott) a minta rajta, de anyagában és szabásában nem sokat változott a póló. Ennyire jó minőségűek a termékeik.


Ha segítségre van szükséged, akár a tervezéssel kapcsolatban, keress meg nyugodtan privátban!

2021. szept. 7. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Fruitból sajna a value változatra nyomtatnak 165g/m2 vastag amit én inkább csak itthoniaknak használok, utcára én super premiumot veszek, az 205gm/m² (simákat hordok, szerintem a letmicro kicsit leadta a minőségét az évek alatt)
2022. okt. 17. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az Organikus pamut pólójukat egyébként nagyon ajánlom!
2022. okt. 29. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!