Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ilyen méretekkel hol találhatn...

Ilyen méretekkel hol találhatnék olyan farmert, ami jó rám?

Figyelt kérdés

magasság: 155 cm

súly: 50 kg

derék: 64 cm

csípő: 102 cm


Az a baj, hogy ami jó derékban, az a combjaimra se jön fel, ami jó csípőben, az meg túlságosan is eláll derékban :/ Az, hogy hosszú mind, azt már megszoktam, de érdekelne, hogy van-e olyan farmer gyártó cég (?) akinél lehet ilyen méretekre nadrágot venni, mert kezd elegem lenni abból, hogy mindig nekem kell méretre állítanom. (=bevenni a derekából, leszűkíteni a comboknál, levágni az aljából vagy felhajtani)


Oh, és kérlek ne írja senki, hogy fogyjak le, nem azért ilyen széles a csípőm, mert túlsúlyos vagyok, családban mindenkinek ilyen az alakja. (csak ők nem igazán hordanak farmert)


19L



2021. ápr. 11. 10:13
 1/3 anonim ***** válasza:
95%

Nézd, nekem is voltak hasonló gondjaim, bár javasolhatnék valami mást, de két lehetőséged van:

1. Szabsz-varrsz.

2. Szabatsz-varratsz.

2021. ápr. 11. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Próbáld meg itt:

[link]

2021. ápr. 11. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

#2 köszi, de ennek a dereka is nagy.


#1 köszi. Féltem, hogy csak ez a megoldás lesz, de akkor azt hiszem, hogy megvan mit fogok nyáron csinálni.

2021. ápr. 12. 14:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!