Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen cipőt vegyek?

Milyen cipőt vegyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok, van 130 ezren cipőre, csak nem tudom milyet vegyek!!!

Valami ötlet?


A stílusom: [link]


Gondolkodtam Jordan 1-en, Air Forceon, csak sajnos kevés van a méretemből (38-39 :/)


Valami tipp?



2021. ápr. 11. 19:12
1 2 3 4 5 6
 51/57 anonim ***** válasza:
Elozo vagyok, venni pedig vannak facebookon erre csoportok, ahol lehet ilyen cipoket venni
2021. ápr. 15. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/57 A kérdező kommentje:
Köszike, igen benne vagyok csomó csopiban, de nincs a méretembol. Jordan 1-bol a méretem meg sajnos nagyon drága ☹️ Köszönöm szépen
2021. ápr. 15. 16:08
 53/57 anonim ***** válasza:
Ohh sajnalom.
2021. ápr. 15. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/57 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Szerintem oversized pólókhoz elég jól mennek a chunky sneakerek, én a yeezy 700-asokat vagy esetleg a 4-es jordaneket ajánlom.

Esetleg az olcsóbb kategóriából az Adidas Yung 1, vagy pl. a Pumának is több ilyen stílusú cipője van.

2021. ápr. 30. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/57 anonim ***** válasza:
100%

54-es vagyok

Még annyit hozzáfűznék, hogy borzasztóan irigy nép a mienk ezt sose feledd, szerintem ne tegyél fel itt ilyen kérdéseket...

Sajnos itthon még gyerekcipőben jár a sneaker/streetwear kultúra, ez is okozhatja ezt a durva reakciót az emberektől. Meg kell érteni, hogy van aki, a sportra költ 130 ezret, van aki utazásra, van aki más hobbira, és ez tökre rendben van amíg van rá keret. De nem szabad lenézni azt aki Decathlonos cipőben jár, vagy a kínaiban vásárol, hanem meg kell becsülni azt, hogy a családodnak 3 kocsija van, hogy kertesházban laktok meg ilyenek :D

Ui. Aki pedig azt írta hogy panelpatkány proli, az rohadtul gondolkodjon el az életén, mert valami nagyon nem okés odafönt...

2021. máj. 2. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/57 anonim ***** válasza:
Igen. Az egész “sneaker közösség” is borzalmas. Nem hogy azok akik nem értenek hozzá. Amivel semmi baj nincs, de ha valaki nincs benne a témába miért szól be, hogy ki mennyiért vesz cipőt. Mi se támadunk le valakit aki százezreket költ gamer cuccokra például
2021. máj. 3. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/57 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm, végre valaki leírta☺️
2021. máj. 7. 08:07
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!