Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A rockpince webhelyről érdemes...

A rockpince webhelyről érdemes rendelni pólókat?

Figyelt kérdés

Régóta nézegetem a pólóit ennek az oldalnak és egyéb dolgokat ott, és rendelnék is pár cuccot onnan bár sosem rendeltem ruhát sehonnan max turkálóból vettünk pólókat látszatra de nem mindegy, hogy 200 ft vagy 7000-10.000 ft megy a semmibe. Én egy kissé vékonyka lány vagyok de nem annyira, és a méretem szerintem S-s de sok pólóm M-s és jó rám.

Kinéztem pár pólót a férfi/uni szekcióból, mert a csajos résznél nincsenek sajnos ilyen klassz darabok amit nem értek...


[link]


[link]


[link]


[link]


Ezeknél van S és M méret bár egyiknél csak M van így nem tudom az ilyen fazonú pólókból milyen méretet érdemes venni ami nem lesz igazán óriási, bár nem gond ha nagy de ne lógjon nagy értitek.

Ilyen a stílusom amúgy, ezért megörültem, hogy vannak ilyen ruhadarabok valahol. Hozzá meg persze sima fekete farmer gatyó lenne.

Kimennék a bolthoz is bár egyszerűbb rendelni, meg amúgy se szoktam járkálni sehova így ragaszkodok a rendeléshez :D.

Meg ha esetleg már rendelt onnan valaki bármit, mennyi idő volt a szállítás?



2021. ápr. 12. 02:00
 1/8 anonim ***** válasza:

Rendeltem még anno 2015 környékén. A matrica a mai napig kiváló állapotban van, nem kopott ki, nem jött fel.

Szállítás 2-3-4 nap, ha több szólnak.

XS-S méret vagyok, van egy L-es pólóm is. Igaz, női részleg, de alig van különbség méretben. Férfinél nem tudom mizu 😅

2021. ápr. 12. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
nagyon jó minőségű pólók vannak ott rendelj nyugodtan
2021. ápr. 12. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
63%
nem a legjobb minőségűek, amúgy is ezek a pólók borzalmasan néznek ki :(
2021. ápr. 12. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

3.Szerinted :D

nekem bejönnek..

2021. ápr. 12. 16:45
 5/8 anonim ***** válasza:
81%

Minden megérte eddig, amit innen rendeltem, de csak akkor, ha várni is megéri számodra.

Ugyanis a legtöbb dologra akár egy hónapot kell várni.

2021. ápr. 12. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
56%
Ez a márka (spiral direct) amit kinéztél szuper minőség, páromnak 7-8 éves pólói is remekül néznek ki viszont jó nagyok, mindenképp S-est rendelj de még az is lehet hogy kicsit oversize lesz, női XL környéke a férfi S méret
2021. ápr. 13. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
6.köszii s-s re gondoltam elsőnek :D
2021. ápr. 13. 17:58
 8/8 anonim ***** válasza:
81%

Tettszik a stílusod mit ne mondjak... Viszont. Már 2-szer is rendeltem innen. Egyszer egy alkarkötőt. Szinte tökéletes a termék...annyi hogy nehezen cseszem fel a jobb oldalit mert ugye 3 öv fogná. Jut eszembe. A minap rendeltem egy koponyás nyakláncot is. Én ebben is bízok. Ami a kiszállítást illeti, 2-3 nap.

Szóval csak bátran. Ha valami van, csak írj privátban. Segítek.

Szép napot Neked!☺

2021. ápr. 21. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!