Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Melyik cipő a legjobb?

Melyik cipő a legjobb?

Figyelt kérdés

Két szempontot összesítve kérdezem: melyik inkább smart casual stílusú és legtartósabb.

1: [link]

2: [link]

3: [link]

4: [link]



2021. ápr. 12. 23:18
A kérdező szavazást indított:
1
2
3
4
38 szavazat
 1/10 anonim ***** válasza:
77%

A vans cipők ugyanolyan minőségűek. Hamar eltaposod, elválik az oldala, könnyen törik, én lúdtalppal (de talpbetéttel) már 1,5 éve hordok old skoolt, de látszik rajta, hogy megviselt. Egyébként azóta rájöttem, hogy vannak sokkal kényelmesebb cipők tőle, nem vennék újra. A Tommy-ról nem tudok mit mondani, sose volt nekem.

De ha a 3 vans közül választasz, amelyik jobban tetszik, teljesen mindegy.

2021. ápr. 13. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
76%

old skool, lehetőleg comfycush-t


[link]

2021. ápr. 13. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
35%

Nekem az utolsó három nagyon gyerekesnek tűnik. Tinik hordanak ilyet. Persze, ha az vagy, nem baj.


Az első jól néz ki. Felnőttesebb.

2021. ápr. 13. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
69%

A Vans cipok kozul egyiket sem vennem fel smart casualnak, maximum ha kiter a dresscode arra, hogy megengedett az tornacipo. Akkor a 3., mert az a legszolidabb, es figyelnek, hogy mindig tiszta legyen. Vagy ha nem csak a fekete-feher szinosszeallitas jatszik, akkor a masik kettobol is beleferhet a teljesen fekete/feher. Az elso az belefer (ha nincs direkt megtiltva a tornacipo), bar eleg fura, hogy rikito piros a talpa, de talan nem feltuno.

+ Meg probalnek ugy valogatni hozza ruhakat, hogy jol osszerakott hatast keltsen, nem olyat, hogy a kapkodas kozben veletlenul a tornacipot huztam fel.

2021. ápr. 13. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
81%
Lehúzós leszek, bocs. Old Skool és Old Skool közt is különbség van: először vettem egy Navy-t ami 3 évig bírta, igaz vigyáztam rá. Utána vettem egy Classic White-ot, mindössze másfél évig bírta, de egy fél év után megtört a gumi oldalt. Mondjuk kb 20 ezer forintért várható volt, de akkor is csalódtam a Vans-ben. Tommy-hoz nem volt szerencsém, de a Vans nálam mostmár felejtős.
2021. ápr. 13. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
91%
Egyik Vans sem smart casual kategória, semmi köze hozzá. Az elsőt vegyed.
2021. ápr. 13. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Hozzátenném, hogy számomra a smart casual az ing + fekete (ne dem öltöny) nadrág kombót jelenti.
2021. ápr. 13. 12:41
 8/10 anonim ***** válasza:
10%
Ehhez akkor sem illik a vans cipő. Teljesen más kategória a két stílus.
2021. ápr. 13. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
0%
ezt a tommy hilfigert nem ajánlanám mert lúd talpas leszel tőle .
2021. ápr. 23. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
42%
egyik sem
2021. ápr. 23. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!