Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Most megyek első osztályba a...

Most megyek első osztályba a gimnáziumba milyen iskolatáskát vegyek nem tudom eldönteni? :O

Figyelt kérdés
2010. aug. 21. 15:34
 1/6 anonim ***** válasza:

Én is most megyek 9.-be. Hátitáskát vettem neked is azt ajánlom az oldaltáska nagyon egészségtelen.:S Budmillba vettem 8.000Ft-ért.:D

Még egy tanács: Ne vegyél minden tantárgyra spirál füzetet, mert nagyon nehéz lesz a táska és hamar el is szakad a nagy súly miatt.:D

2010. aug. 21. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

voltak csajok a sulinkban, akik ilyen nagy, rendes táskával jártak suliba, de szerintem az nem olyan praktikus mindennapra, én is csak évvégefele hordtam olyan táskát, mikor már nem kellett sok cucc. hátizsák, oldaltáska, mindegyikből a jobb minőség persze, de az ilyen fazonú táska is tökéletes. [link]

én utálom a hátizsákot, oldaltáskát vettem, Björn Borgot még tavaly 8000 Ft-ért. de a legjobb barátnőm meg pont azt utálja, ezért Converse fekete hátizsákot vett 11000-ért, és az is szuper!

elsőnek igaza van, tényleg ne vegyél mindenre spirálfüzetet, csak ha külön kérik, mert tényleg tud fájni a súlytól a hát, táskától függetlenül...=S

2010. aug. 21. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

[link]



ilyen fajtába tuti minden belefér én is ilyet hordok

2010. aug. 21. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

nekem a spirál füzet praktikusabb, mert táskában szétesik az egész füzet

amúgy a bowling táska jó ötlet, könnyen lehet vinni és minden belefér, a hátitáska is jó csak szerintem attól fájna a hátad, legalábbis nekem fájt és csak egy rövid ideig hordtam olyat

2010. aug. 21. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
converse-t. vannak köztük nagyon szépek nem mellesleg nagyon jo márka. én most vettem 11 ezerért egy nagyon jót. mondjuk én válltáska párti vagyok mert az csajosabb : D
2010. aug. 21. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

De jó hogy nektek elég egy oldaltáska :D

Ahova én járok oda sokszor úgy kell menni hogy csak két táskába fér bele...egy rendes nagy hátizsákba meg egy kisebbe....Pedig minden szükségtelen dolgot kihagyok, de így is rengeteg mindent kell vinni. =/ Sajnos nálunk erre a legallergiásabbak a tanárok, ha otthon hagyunk valamit....

2010. aug. 21. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!